Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#41
Twój nick na serwerze:krylion456
Wiek:15
Zainteresowania:historia gry komputerowe japońska sztuka walki Smile znam pluginy dobrze mam zamiar iść do szkoły dla mechaników Smile
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od ponad4 lat (miałem inne konta)
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?survival najlepiej pilnowałbym tam gdzie jest dużo graczy co mają np huzuni wursta wulgarnie obrażają między innymi obraza serwera obraza adminów oraz obraza rodziców nie toleruję tego co gracze wyprawiają i dla mnie to głupota że chcą się popisać nie wiem przed czym ale głupotą to nie zaimponują mądrością tak Smile
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:survival ,Creative i różne tam
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:dni szkolne 1-3 godzin a w wolne dni to cały dzień Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłaszałem i pomagałem na starych kontach Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?jestem osoba ogarnięta nie doprowadzam do kłótni kłótni jestem zaufaną chętnie pomagam graczom Smile co wszystko napisałem prawda to o mnie mam nadzieję że przyjmiecie mnie gorąco do administracji Smile i że dobrze rozpatrzycie te podanie kłania się krylion456 Smile Smile Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez krylion456 - 04-04-2017, 11:02 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości