Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#36
NICK: robomiki210

Wiek: 14 lat

Zainteresowania: informatyka, grafika, rysowanie, gry komputerowe (w tym minecraft), piłka nożna

Od kiedy jesteś na naszym serwie: od 2012 (5 lat)

Który tryb chcesz pilnować: Creative China 3 oraz Sky Wars Noob

Tryb na którym najwięcej gram: Creative 3 i SW Noob

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Maksymalnie 6 godzin dziennie.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Uwielbiam McSurvi i chce dla serwera jak najlepiej, kupiłem VIP i inne dodatki na wielu trybach łącznie wspierając was kwotą 1200 zł (tysiąc dwieście złotych) oraz pomagam graczom którzy mają problemy lub przypominam im komendy, zapoznaje nowicjuszy z zasadami i obsługiwaniem się danego trybu.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę że wpłynął bym bardzo pozytywnie na serwer swoim charakterem oraz postawą, poza tym irytują mnie cheaterzy którzy myślą że mogą oszukiwać i ujdzie im to na sucho, jednak wiem że dostęp do możliwości banowania to ogromna odpowiedzialność, nie banowałbym za byle co ale tylko wtedy jeżeli był bym pewny że osoba łamie regulamin. Pozostaje także kwestia wulgaryzmów, kiedy patrze na chat aż oczy mnie szczypią od ilości brzydkich słów dlatego zwracałbym na to uwagę.

Z góry bardzo dziękuje że daliście mi szanse, mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę oraz że dzięki mnie serwer pozostanie jednym z najlepszych z polskich serwerów.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez robomiki210 - 02-04-2017, 08:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości