Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#34
Twój nick na serwerze: Chuck_Noris.
Wiek: 14, prawie 15.
Zainteresowania: Informatyka , Dziewczyny. (Angela)
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od ok. 3 lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Rangę Jr.Moderatora chciałbym otrzymać na Sky Wars Noob , jak i Classic.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najczęściej przesiaduję na: Sky Wars Noob , Easy Hardcore , Wojownicy Dusz.
Aczkolwiek staram się biegać po cały serwerze w poszukiwaniu łamiących regulamin graczy i bugów.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Hmm. Wydaje mi się , że ok. 3 godziny. Co nie zmienia faktu , że mogę dłużej.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Byłem Moderatorem, starałem się pomagać graczom, po prostu byłem do dyspozycji graczy.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ciężkie pytanie. Zacznę od tego , że moje odejście było spowodowane chorobą i operacją , którą musiałem przejść. Pomyślałem , że nie warto zajmować miejsca dla kogoś , kto może je lepiej zagospodarować.
Właśnie dlatego odszedłem. Jednak nie chcę do tego wracać , ani użalać się nad własną osobą , gdyż nie ma to najmniejszego sensu. Ważne jest to że jestem pełny entuzjazmu , że mogę grać na tym serwerze. Dlaczego powinniście mnie wybrać? Jestem osobą kulturalną i dobrze wychowaną. Moją wadą jest nieśmiałość , którą cały czas próbuję zwalczyć. Drugim powodem jest staż na serwerze. Jest wystarczająco długi , abyście mi zaufali. Trzeci powód nawiązuje do drugiego. A mianowicie kontakt z administracją. Wszystkie problemy starałem się rozwiązać.
Unikałem kłótni. No cóż można powiedzieć... Przepraszam za tamto odejście , ale wydawało mi się że zdrowie jest najważniejsze.

Dziękuję.




Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Chuck - 02-04-2017, 06:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości