Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#27
Witam, chciałbym wziąć udział w rekrutacji na JR Moderatora na McSurvi.pl

Mój nick na serwerze: Dieselek123

Wiek: 17 lat

Zainteresowania: Motoryzacja, mechanika, jazda konna, gry komputerowe.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? - Od około 4 lat (a może i dłużej nie pamiętam)

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? - SkyWars Noob

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: - najwięcej na SkyWars Noob, ale sporo też na Creative 1, 3 i QuakeCrafcie.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? - Jak bym bardzo chciał to bym mógł i osiem ale z 2h dziennie jestem.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? - Jeśli zgłaszanie cheaterów się liczy to tak xD

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? - Jastem ogarnięty i odpowiedzialny, często wchodzę, dłuugo już gram na waszym serwerze, zwłaszcza na SW Noob i mam tam dużo punktów (najwięcej zaraz po Girlit i Chucku), nie używam wulgaryzmów, jestem opanowany, rozpoznaje niedozwolone modyfikacje, denerwują mnie osoby którę oszukują i bardzo chciałbym pilnować uczciwości i pożądku na trybie i uważam, że nadaję się na tą funkcję.

Pozdrawiam,
Dieselek123 Big Grin


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Dieselek123 - 02-04-2017, 02:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości