Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#25
Witam wszystkich bardzo serdecznie , chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na jr.moderatora na tym serwerze Smile

Twój nick na serwerze: Zupeczka

Wiek: 13 lat

Zainteresowania: Ogólnie , to interesuję się wieloma rzeczami. Moim największym hobby jest taniec - tańcze od 3/4 lat ( hip-hop ). Interesuję sie również z psychologią i szczerze chciałabym wiązać z nią przyszłość. Często biorę udziały w zawodach sportowych - między innymi w kat. biegania na krótki dystans ( sprint ) czy w meczach piłki siatkowej. Od czasu do czasu lubię wyjść na spacer i porobić kilka zdjęć. Często też czytam książki - głównie literaturę młodzieżową. Również jednym z moich zainteresowań jest muzyka , między innymi twórczość Adama Lamberta i Queen. Tak jak mówiłam , jest tego dużo.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Wydaje mi się , że od około 3 , może już 4 lat gram na tym serwerze.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Najbardziej chciałabym otrzymać rangę na trybie Annihilacja 1 lub Sky Wars Classic.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Annihilacja 1 , Sky Wars Classic, a ostatnimi czasami zdarza mi się grać na Easy HC.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zwykle od godziny do dwóch , ponieważ tak jak pisałam wyżej - mam dużo zajęć dodatkowych , nie zapominając o nauce , bo czasami wypada tydzień gdy na serwerze spędzam max. pół godziny , bo mam więcej sprawdzianów , kartkówek.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak , zgłaszałam cheaterów , czy np. upominałam na czacie osoby łamiące regulamin , gdy na przykład na trybie brakowało admina.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Wydaje mi się , że jestem osobą kompetentną i odpowiedzialną. Potrafię zachować spokój gdy jest taka potrzeba , jednak potrafię też być stanowcza. Gram tutaj długo i znam zasady na których działają poszczególne tryby. Poprzez to, że spędziłam tu dużo czasu chcę się przyczynić do rozwoju serwera i zostawić w jego historii cząstkę siebie. Znam tutaj również wielu graczy. Ogólnie mówiąc ten serwer w pewnym sensie wpłynął na moje zachowanie. Poznałam wspaniałych ludzi, z którymi kontakt utrzymuję również poza serwerem. Wracając do rozwoju serwera - mam trochę czasu , który chcę na niego przekazać. Jestem osobą pomocną i miłą , a najważniejsze - uczciwą.

Widzę , że ponownie się rozpisuje , więc to koniec mojego podania. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wam powodzenia <3
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Zupeczka - 02-04-2017, 12:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości