Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#22
[b]Twój nick na serwerze: GIRLIT
[b]Wiek: 12 Lat - Rocznikowo 13 ;p
[b]Zainteresowania: Programowanie - Różne gry, Filmy oraz Muzyka.
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 4 Miesiące.
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Bardzo lubię tryb SkyWars Noob, spędzam tam praktycznie mój cały czas ( to widać po punktach xD ) Więc tam chciałabym pilnować Smile
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 1, Skywars Noob, Skywars Classic.
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu 2-3 Godziny, lecz w weekendy 2-5 Godzin Big Grin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszam cheaterów pisząc skargi/Nagrywając Smile
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę że jak na swój wiek jestem dość ogarniętą osobą (Jak kto uważa) Także sami musicie ocenić Wink Jestem także osobą szczerą (Nienawidzę kłamstwa) Odpowiedzialną (Można mi zaufać i na mnie polegać) oraz jestem Pomocna =) Mam szacunek nie tylko do Adminów ale i do graczy, jestem wyluzowana ale czasem mam twarde reguły. Robię mało błędów ortograficznych lecz nie będę ukrywać czasem mi się zdarzają ;v; Pomagam początkującym jeśli nie wiedzą jakiejś komendy. Jeśli chodzi o przeklinanie to staram się tego unikać tak samo jak wyzywanie innych - zbędne. Wiem że mam małe szansę lecz chce pomagać mcsurvi tak bardzo jak to będzie możliwe w końcu to jest serwer na którym gram najwięcej c; Mam nadzieję ze nasze survi będzie się dalej rozwijać. Nienawidzę kiedy cheaterą wszystko uchodzi na sucho, a jest dużo takich przypadków kiedy widziałam cheatera a żadnego admina na trybie ;/ także na pewno było by mniej cheaterów gdybym była helperem xd Mogę sprawdzić kogoś w każdej chwili - mam dużo wolnego czasu. Ajć troszkę się rozpisałam xD Dziękuje i pozdrawiam ekipe mcsurvi! ;')





Daj diaxa kebsie ^^
---------------->


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez GIRLIT - 02-04-2017, 10:16 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości