Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#21
Twój nick na serwerze: xSweetka
Wiek: 12
Zainteresowania: K-POP, sporty [bieganie i siatkówka] jak i medieval
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od ponad dwóch lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Anihilacja oraz Creative III
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP Classic, Anihilacja, Creative I oraz III jak i WaterBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W weekendy mogę spędzić od 5-7godzin, a w tygodniu do jakiś dwóch godzinek, gdyż każdy ma szkołę jak i sprawdziany
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałam osoby łamiące regulamin za: cheaty, reklamy, słownictwo, spam
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę, że nadawałabym się na to stanowisko. Wiem, że ranga Junior Moderatora jest wymagająca lecz jestem na nią przygotowana. Jestem osobą konsekwentną, zaufaną, miłą, dla każdego gracza, cierpliwą oraz ogarniętą. Umiem rozponać niedozwolone modyfikacje. Mam bardzo dobry kontakt z administracją jak i z graczami. Bardzo chętnie pomagam nowicjuszom serwera. Znam komendy, które powinien znać każdy jr.moderator. Jestem często aktywna na forum, serwerze oraz TeamSpeak'u
,,Słyszałam o nim dużo razy, nigdy go nie wielbiłam, jednak od pewnego czasu kocham go jak brata" ♥
[Obrazek: giphy.gif]







Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Sweet_Julcia - 02-04-2017, 07:15 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości