Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#19
Hejka misiaki olol : )

Twój nick na serwerze: Lordgangnster18s

Wiek: w tym roku 17, konkretnie maj

Zainteresowania:
- pisarstwo - całkiem sporo tekstów napisałem, nawet piszę parę książek
- malarstwo, rysowanie - szkice oraz krajobrazy talentu nie mam ale lubię
- kaligrafia - lubię zdobić pisma, zaproszenia. Sprawa mi to frajdę
- sport - konkretnie piłka nożna oraz pływanie
- fotografia - zdjęcia krajobrazów itd.
- muzyka - kocham muzykę, najczęściej tą z gier czyli soundtracki ale i filmów. Niektóre są po prostu magiczne (typu rayman 2).
- czytelnictwo - nie wiem czy to do końca zainteresowanie jednakże kocham czytać książki dlatego posiadam też bogate, nieograniczone słownictwo

Od kiedy jesteś z nami na serwerze: szczerze nie pamietam ale pewnie były to czasy gdy jeszcze funkcjonowało VampireZ

Który tryb chciałbyś pilnować:
- Anihilacja - zważywszy na mój sentyment do tego trybu, był on drugim serwerem, na który wszedłem
- PvP classic - z powodu małej ilości administracji oraz częstych cheaterów
- EasyHardcore

Tryb/Tryby na którym spędzasz czas: różnie, naprawdę różnie. Zazwyczaj Anihilacja ale i skywarsy (classic), pvp classic, easy hardcore a ostatnio skyblock.

Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze: różnie lecz z pewnością 3 godziny. W weekendy podobnie ale oczywiście każdy ma naukę, znajomych oraz czas na hobby.

Czy coś zrobiłeś dla społeczność mc.survi.pl: zgłaszam osoby, które przeklinają oraz cheatują albo łamią w inny sposób regulamin serwera. Pomagam nowym graczom jak co działa (chodzi mi o podstawowe komendy, jak dostać się gdzieś, o co chodzi w grze itd.). Ponadto udzielam się często

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: jestem a raczej byłem osobą, która sprawiała wcześniej problemy oraz często obrażała innych jednak to się zmieniło. Staram się być miły oraz pomocny. Mam stosunkowo dosyć dobry kontakt z graczami. Po długim graniu w minecraft potrafię rozpoznać modyfikacje typu huzuni, aura oraz podobne. Jestem osobą odpowiedzialną więc można na mnie polegać oraz nie można się na mnie zawieść. Umiem oceniać sytuację, potrafię wybaczyć oraz dać drugą szanse a niekiedy zażegnać ostry spór. Mam specyficzny humor oraz jestem optymistą (od pewnego czasu) więc potrafię czasem stworzyć przyjemną atmosferę. Dąże do wyznaczonych sobie celów, które sobie wyznacze. Nie poddaję się łatwo, mam swoje cele oraz dosyć ostre poglądy. Dbam o poprawność językową oraz gramatyczną. Jestem szczery i to do bólu. Wymieniłem swoje wady i zalety. Może wydać się to głupie bo w końcu w rekrutacji (np. rozmowa wstępna w pracy chociaż to dziwne porównanie) powinniśmy pokazać się z jak najlepszej strony ale człowiek nie jest idealny. Każdy ma wady i zalety dlatego myślę, że powinno się je przedstawić.

Dodam też parę słówek od siebie. Szczerze nie sądzę, że przystąpie do administracji jednak postanowiłem zaryzykować. Do decyzji o napisaniu podania nakłoniły mnie słowa O_0 (lub inaczej a jeśli tak to przepraszam), gdy powiedział mi w dzień wysyłania ostatnich podań w ostatniej rekrutacji, że powinienem przystąpić do następnej rekrutacji.

Życzę powodzenia innym
Miłego dnia/wieczoru
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Lordgangnster18s - 01-04-2017, 10:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości