Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#16
Twój nick na serwerze: Vegor32
Wiek: Lat 18
[b]Zainteresowania:
Motoryzacja , informatyka , League of Legends , Play on guitar <3
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Trudno powiedzieć ale od kilku miesięcy bodajże 2,3 Smile
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Chciałbym otrzymać rangę Jr.Moda na serwerze PvP Classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Był skywars (Classic) ale najbardziej PvP classic Wink
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Ogólnie spędzam czas na serwerze od 9 h w górę Wink
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Starałem się pomagać administracji w wyłapywaniu cheaterów , finansuję serwer jak pozostali gracze (vip itp.)
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Uważam iż jest sporo modów na serwerze PvP classic lecz jest to tryb nieustannie potrzebujący jakiegokolwiek nadzoru... Jest wiele cheaterów , byłem sam jednym z nich przyznałem się i poprawiłem... Dostałem UB.. Pomimo różnych moich humorków oraz bluzgania ;p (mam niewyparzony język czasami xd) mam duże doświadczenie z innych serwerów w komendach, jestem uczciwy i sprawiedliwy, lubię trzymać porządek... Sam otrzymuję dużo frajdy z grania w MC i spędzam dużo czasu na grze.. Chciałbym utrzymywać porządek i również być pomocną graczą na Newbie... Myślę że pomimo moich przewinień warto mi zaufać i przepróbować mnie w formie testowej na kilka dni...
Mam nadzieję że moja sprawa zostanie pozytywnie rozstrzygnięta Wink
Pozdrowienia dla Całej Administracji (DŁUGO NA TO CZEKAŁEM !!)


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Vegor32 - 01-04-2017, 08:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości