Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#13
Witam i życzę wszystkim powodzenia. ^^
Twój nick na serwerze: MinecraftBartez
Wiek: W maju 12, teraz jeszcze 11.
Zainteresowania: Informatyka, sport najbardziej Piłka Nożna i Mc. ^^
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3/4 lata.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Chciałbym otrzymać rangę na Anihilacji, ale że Anihilacja jest globalnym trybem to zawsze mogę pilnować tryb, który zostanie do mnie przydzielony.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na Anihilacji i PvP Classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-6 godzin w tygodniu, w weekendy więcej. Wink
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak, zgłaszałem wielu cheaterów do, niektórych teraźniejszych Jr.Modów i Moderatorów czyli do Zaborka, 1Julia1, Kubbasa (xTaju) i Bartka998.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę, że jestem osobą miłą, ogarnięta w komendach, konsekwentną, odpowiednią na to stanowisko, umiem rozpoznać czy dany gracz posiada wspomagacze, jak i umiem sprawdzać graczy. Szanuję graczy jak i administację. Mam też dużo wolnego czasu, który mogę poświęcić na rozwój serwera.

Pozdrawiam !Bartezuff!


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Bartezik - 01-04-2017, 08:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości