Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#12
Twój nick na serwerze : lopkuijj
Wiek : 13 lat.
Zainteresowania : Boziu, mało tego. Ale jak już to od ostatniego czasu, interesuje się fotografią.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze : Już będą te 4/3 lata.
Który tryb chciałabyś pilnować/nadzorować TonguevP Classic/Kits, oraz anihilacja.
Tryb/Tryby na których spędzasz najwięcej czasu : Otóż, najwięcej czasu spędzam na PvP Classic/Kits, Anihilacji i ostatnio dosyć często bywam na EasyHc.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze : Coś około 2-3 godzinek dziennie, trzeba wziąć pod uwagę szkołę, sprawdziany itd.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl? : Owszem, zgłosiłam dużo cheaterów, jak i nieodpowiednie słowa. Dołączałam się do rozmów w sprawach serwera, także biorę udziały w konkursach/eventach, organizowanych przez Modów.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na stanowisko? : Do rekrutacji zgłaszam się co roku. Co rok, staję się odpowiedzialniejsza, oraz bardziej sympatyczna ponieważ nie dla każdego potrafie być uprzejma, ale staram się jak mogę. Z moich obserwacji, myślę że gracze mnie trochę lubią. Umiem rozpoznać, modyfikacje. Wciąż uczę się komend, oraz podstaw aby zostać dobrym jr.modem. Chciałabym spróbować raz jeszcze, stać się kimś lepszym dla serwera oraz bardziej pomagać graczą.

Powodzenia innym, Roksana ^^


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez lopkuijj - 01-04-2017, 08:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości