Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#8
Twój nick na serwerze: Stalk3rR
Wiek: 13
Zainteresowania: Informatyka (głównie programowanie), Muzyka techno, Szachy, Sztuki walki
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 7 miesięcy
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? PVP Classic, PVP Kits, Annihilacja, lub w ostateczności EasyHardcore
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Ogólnie to od początku najwięcej czasu spędzałem na EasyHardcore, jednak od pewnego czasu najwięcej na PVP Classic oraz PVP z kitami.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu około 1-2 godziny, a w weekendy od 5 godzin, do 8 godz.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Upominałem wielu graczy za nie przestrzeganie regulaminu (np. za używanie wulgarnych słów, spam), zgłaszałem bardzo dużo graczy posiadających niedozwolone modyfikacje do takich administratorów jak: ZaboreQ, 1julia1, Bartek998, nalagx35, przez teamspeak mcsurvi.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę ze jestem ogarniętą osobą, znam podstawowe komendy, potrafię sprawdzać bardzo dużo cheatow, nawet tych mniej znanych (np. Spookster). Gdybym otrzymal ta range, z mcsurvi zniknie dużo cheaterow, oraz innych osob lamiących regulamin ;D

Pozdrawiam, Stalker


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Stalker - 01-04-2017, 08:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości