Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#7
Twój nick na serwerze: TiTeczek / Egzey0. Jednak staram się całkowicie przejść na nick Egzey0 i tego aktualnie używam.
Wiek: Rocznikowo 16, aktualnie 15.
Zainteresowania: Informatyka, poza nią grafika i pełnienie funkcji redaktora. Chcę powiązać swoją przyszłość z zainteresowaniami, aby praca była przyjemna, nie przymusowa. CD Projekt RED czy pisanie w firmie jak CD Action to marzenie. Ale najpierw od czegoś trzeba zacząć, co właśnie robię!
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od początku, kiedy serwer był jeszcze pioruna, miałem nawet dobry kontakt z tamtą ekipą.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Rangę Jr. Moderatora chciałbym otrzymać na PvP i Survivalu/EasyHC. Nadaję się tam, ponieważ tryby Creative to nie moja "działka".
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP/EasyHC.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy od czasu. Minimalnie 1-2 godziny, piszę tu o banowaniu, ostrzeganiu graczy, a nie chodzenia sobie w tą i tamtą stronę.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pełniłem funkcję GlobalModeratora, opiekowałem się każdym trybem, gdzie praktycznie żaden gracz nie był przez moją osobę poszkodowany, zwykle skargi na mnie to były nieprawidłowe bany, które okazywały się prawidłowe po sprawdzeniu NCP i poprzez Skype.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem uczciwy, raczej osądzam ludzi w sposób sprawiedliwy (nie istnieją dla mnie koledzy i wrogowie na serwerze). Szybko dogaduję się z graczami, cheaterów zgłaszałem na ts3 bo było dla mnie
· szybciej,
· wygodniej,
· łatwiej się dogadać,
· leciał szybciej ban niż w przypadku napisania na chacie.
Co do cheatów, skryptów, które są uznane jako "NIEWYKRYWALNE". Potrafię je wykryć, nie na sposoby ,,wyłącz i włącz FOG-a, pokaż ustawienia". Bardziej na własne i sprawdzone, których nauczyłem się na innych serwerach i w 100% były dobre. Brak czasu nie pozwolił mi pełnić funkcji.
Ogólnie nie chcę się mieszać w jakiekolwiek kłótnie. Oczywiście w parze mam naukę i inne sprawy, więc rzadko przyjmuję "umówione terminy" bo czasy, w których jestem są chaotyczne ale długie. Mogę jednego dnia wejść o 14 i siedzieć do białego rana, a mogę wbić o 7 rano i banować do południa. Zwykle ustalam jakiekolwiek spotkania/rozmowy z wyprzedzeniem 1-2 tygodniowym. To tyle!


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Egzey0 - 01-04-2017, 08:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości