Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#5
Twój nick na serwerze: FuBuKi_PL_


Wiek: 15 lat.


Zainteresowania: Sport.Historia 2 WŚ. Rolnictwo.


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Łącznie będzie około 1.5roku.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Chciałbym opiekować się 
WaterBlock'iem,ponieważ gram tutaj od 7-8 miesięcy,znam graczy,mam z nimi w miarę dobry kontakt.
Na PvP classic gram a wręcz grałem sporo,było sporo cheaterów więc ciężko było coś tam osiągnąć.


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: WaterBlock,PvP classic.


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od poniedziałku do piątku w godzinach 14-18* a sobota w godzinach wieczornych.


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem graczy którzy łamali regulamin serwera,zgłaszałem problemy graczy i trybu WaterBlock.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ gram sporo,jestem w miarę ogarnięty.Rozumiem problemy graczy.
Znam się na trybie.Jako tako mam dobry kontakt z administracją,nigdy nie miałem z nimi problemu.
To były to moje pozytywy ale posiadam też minusy(niestety)
-często używam wulgaryzmów
-często wyzywam graczy(ale mam do tego powód,głownie jak ktoś mnie oszuka,ale zabije na wspomagaczach.

*Wiadomo że jak jest nauka albo sprawy rodzine to nie będę mógł wbić.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez FuBuKi - 01-04-2017, 08:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości