Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#21
Twój nick na serwerze: xSweetka
Wiek: 12
Zainteresowania: K-POP, sporty [bieganie i siatkówka] jak i medieval
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od ponad dwóch lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Anihilacja oraz Creative III
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP Classic, Anihilacja, Creative I oraz III jak i WaterBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W weekendy mogę spędzić od 5-7godzin, a w tygodniu do jakiś dwóch godzinek, gdyż każdy ma szkołę jak i sprawdziany
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałam osoby łamiące regulamin za: cheaty, reklamy, słownictwo, spam
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę, że nadawałabym się na to stanowisko. Wiem, że ranga Junior Moderatora jest wymagająca lecz jestem na nią przygotowana. Jestem osobą konsekwentną, zaufaną, miłą, dla każdego gracza, cierpliwą oraz ogarniętą. Umiem rozponać niedozwolone modyfikacje. Mam bardzo dobry kontakt z administracją jak i z graczami. Bardzo chętnie pomagam nowicjuszom serwera. Znam komendy, które powinien znać każdy jr.moderator. Jestem często aktywna na forum, serwerze oraz TeamSpeak'u
,,Słyszałam o nim dużo razy, nigdy go nie wielbiłam, jednak od pewnego czasu kocham go jak brata" ♥
[Obrazek: giphy.gif]





#22
[b]Twój nick na serwerze: GIRLIT
[b]Wiek: 12 Lat - Rocznikowo 13 ;p
[b]Zainteresowania: Programowanie - Różne gry, Filmy oraz Muzyka.
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 4 Miesiące.
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Bardzo lubię tryb SkyWars Noob, spędzam tam praktycznie mój cały czas ( to widać po punktach xD ) Więc tam chciałabym pilnować Smile
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 1, Skywars Noob, Skywars Classic.
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu 2-3 Godziny, lecz w weekendy 2-5 Godzin Big Grin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszam cheaterów pisząc skargi/Nagrywając Smile
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę że jak na swój wiek jestem dość ogarniętą osobą (Jak kto uważa) Także sami musicie ocenić Wink Jestem także osobą szczerą (Nienawidzę kłamstwa) Odpowiedzialną (Można mi zaufać i na mnie polegać) oraz jestem Pomocna =) Mam szacunek nie tylko do Adminów ale i do graczy, jestem wyluzowana ale czasem mam twarde reguły. Robię mało błędów ortograficznych lecz nie będę ukrywać czasem mi się zdarzają ;v; Pomagam początkującym jeśli nie wiedzą jakiejś komendy. Jeśli chodzi o przeklinanie to staram się tego unikać tak samo jak wyzywanie innych - zbędne. Wiem że mam małe szansę lecz chce pomagać mcsurvi tak bardzo jak to będzie możliwe w końcu to jest serwer na którym gram najwięcej c; Mam nadzieję ze nasze survi będzie się dalej rozwijać. Nienawidzę kiedy cheaterą wszystko uchodzi na sucho, a jest dużo takich przypadków kiedy widziałam cheatera a żadnego admina na trybie ;/ także na pewno było by mniej cheaterów gdybym była helperem xd Mogę sprawdzić kogoś w każdej chwili - mam dużo wolnego czasu. Ajć troszkę się rozpisałam xD Dziękuje i pozdrawiam ekipe mcsurvi! ;')





Daj diaxa kebsie ^^
---------------->
#23
Twój nick na serwerze: patrick623
wiek: 15 lat
zainteresowanie: Siatkówka , Minecraft nagrywanie na yt ( kanal patrick623 xd )
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem na serwerze od poczaktu istnienia jego
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?: Annihilacja ,
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Annihilacja ,
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: kiedy jest fajne towarzystwo to nie licze ale długo
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zaproponowałem nowy spawn na anihilacje http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Nowy-spawn-na-Anihilacje zglaszlem za słowa , rekrame , cheaty
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem bardzo miło osoba nigdy nie oszukiwałem ( nigdy nie miałem cheatow ) chciałbym zniszczyć cheaterow ponieważ nie rozumiem dlaczego ktoś posiada cheaty skoro mowi ze jest dobry i ma skilla Big Grin . wedle mnie jestem uczciwym graczem .

Pozdrawiam i życze innym jak najlepiej Smile
#24
Twój nick na serwerze: Matiz131 Wink
Wiek : 14 Smile
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 1 rok Tongue
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować : Pvp kits , Survival, Creative, SkyWars Big Grin
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu : SkyWars, Creative i Survival :3
Ile codziennie możesz spędzać czasu na serwerze: W tygodniu 4-5 godzin a w weekendy 14-15 B)
Czy coś do tej pory robiłeś dla społeczności McSurvi.pl: Zgłaszałem cheaterów, zgłaszałem tych co łamią regulamin np. Przeklinają itd . =)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Myślę , że jestem ogarniętą osobą , odpowiedzialną (Umiem odpowiadać za swoje czyny). Umiem rozpoznać czy gracz używa niedozowolonych modyfikacji np. (Wurst, Huzunii, skrypty itd.) Staram być wzorem dla graczy i ich nie wyzywać ;] . Zgłaszałem dużo graczy do administracji.
Mam dużo wolnego czasu na który chciałbym podarować na rozwój serwera <3

Pozdrawiam Matiz131 Big Grin
Wink Zostaw diamencik -->
#25
Witam wszystkich bardzo serdecznie , chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na jr.moderatora na tym serwerze Smile

Twój nick na serwerze: Zupeczka

Wiek: 13 lat

Zainteresowania: Ogólnie , to interesuję się wieloma rzeczami. Moim największym hobby jest taniec - tańcze od 3/4 lat ( hip-hop ). Interesuję sie również z psychologią i szczerze chciałabym wiązać z nią przyszłość. Często biorę udziały w zawodach sportowych - między innymi w kat. biegania na krótki dystans ( sprint ) czy w meczach piłki siatkowej. Od czasu do czasu lubię wyjść na spacer i porobić kilka zdjęć. Często też czytam książki - głównie literaturę młodzieżową. Również jednym z moich zainteresowań jest muzyka , między innymi twórczość Adama Lamberta i Queen. Tak jak mówiłam , jest tego dużo.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Wydaje mi się , że od około 3 , może już 4 lat gram na tym serwerze.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Najbardziej chciałabym otrzymać rangę na trybie Annihilacja 1 lub Sky Wars Classic.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Annihilacja 1 , Sky Wars Classic, a ostatnimi czasami zdarza mi się grać na Easy HC.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zwykle od godziny do dwóch , ponieważ tak jak pisałam wyżej - mam dużo zajęć dodatkowych , nie zapominając o nauce , bo czasami wypada tydzień gdy na serwerze spędzam max. pół godziny , bo mam więcej sprawdzianów , kartkówek.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak , zgłaszałam cheaterów , czy np. upominałam na czacie osoby łamiące regulamin , gdy na przykład na trybie brakowało admina.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Wydaje mi się , że jestem osobą kompetentną i odpowiedzialną. Potrafię zachować spokój gdy jest taka potrzeba , jednak potrafię też być stanowcza. Gram tutaj długo i znam zasady na których działają poszczególne tryby. Poprzez to, że spędziłam tu dużo czasu chcę się przyczynić do rozwoju serwera i zostawić w jego historii cząstkę siebie. Znam tutaj również wielu graczy. Ogólnie mówiąc ten serwer w pewnym sensie wpłynął na moje zachowanie. Poznałam wspaniałych ludzi, z którymi kontakt utrzymuję również poza serwerem. Wracając do rozwoju serwera - mam trochę czasu , który chcę na niego przekazać. Jestem osobą pomocną i miłą , a najważniejsze - uczciwą.

Widzę , że ponownie się rozpisuje , więc to koniec mojego podania. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wam powodzenia <3
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#26
Twój nick na serwerze: TrueStor
Wiek: 15 lat
Zainteresowania: Komputer
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: około 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : na serwerze: SkyWars
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyWars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 1 godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : NIE
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Dlatego że na serwerze skywars nie ma administratorów, byłem również adminem na serwerze Troll***ft.pl lecz zrezygnowałem.
#27
Witam, chciałbym wziąć udział w rekrutacji na JR Moderatora na McSurvi.pl

Mój nick na serwerze: Dieselek123

Wiek: 17 lat

Zainteresowania: Motoryzacja, mechanika, jazda konna, gry komputerowe.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? - Od około 4 lat (a może i dłużej nie pamiętam)

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? - SkyWars Noob

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: - najwięcej na SkyWars Noob, ale sporo też na Creative 1, 3 i QuakeCrafcie.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? - Jak bym bardzo chciał to bym mógł i osiem ale z 2h dziennie jestem.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? - Jeśli zgłaszanie cheaterów się liczy to tak xD

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? - Jastem ogarnięty i odpowiedzialny, często wchodzę, dłuugo już gram na waszym serwerze, zwłaszcza na SW Noob i mam tam dużo punktów (najwięcej zaraz po Girlit i Chucku), nie używam wulgaryzmów, jestem opanowany, rozpoznaje niedozwolone modyfikacje, denerwują mnie osoby którę oszukują i bardzo chciałbym pilnować uczciwości i pożądku na trybie i uważam, że nadaję się na tą funkcję.

Pozdrawiam,
Dieselek123 Big Grin
#28
Twój nick na serwerze: TrueStor
Wiek:15
Zainteresowania:komputer
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:około 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? SkyWars
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:SkyWars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:około 1 godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : NIE
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: dlatego że na serwerze skywars nie ma administratorów, byłem również adminem na serwerze **********.pl


Zedytowałam iż był prawie cały ip serwera. ~Nala
#29
Twój nick na serwerze: SkonanPL
Wiek: 12.5 lat.
Zainteresowania: Piłka nożna,ręczna,gry sportowe i fotografia.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 1.5 roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?  WaterBlock
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:  WaterBlock 
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 14-16 od poniedziałku do piątku,a w sobotę różnie.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pisałem do administracji o problemach trybu.Pisałem go FuBuKi'ego o graczach którzy złamali regulamin a on pisał skargi na forum.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Raczej nie liczę na stanowisko,ale zawsze warto próbować.
Jestem ogarnięty jak na swój wiek.Wspierałem serwer pieniężnie.
#30
Twój nick na serwerze: xXMoveorxX
Wiek: 14
Zainteresowania: Informatyka, Siłownia, aikido (Japońska sztuka walk)
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 1 roku na innym koncie Wink
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Pvp Classick, PvpKits, Easyhc.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Pvp Classick Wink
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 5/10
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem innym graczom w potrzebie )
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Pilnował bym porządku na trybach pvp umiał bym rozpoznać gracza od chetera umożliwiał bym innym graczom spokojną grę bez obaw przed osobami które łamią regulamin


Pozdrawiam xXMoveorxX ;D


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości