Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#11
Twój Nick Na Serwerze: PieselYT

Wiek: 15 Lat

Zainteresowania : Granie Na Pc , Religia , Pokemony

Jestem Aktywny Od : Paru Miesięcy

Chciałbym pilnować tryb : PVP Classic

Najwięcej Spędzam Na Trybie : PVP Classic

Mogę Spędzić Dziennie Około : 1-6 Godz.

Na Razie Nic Nie Zrobiłem Dla Społeczności

Lubię Pomagać Graczą i Nie Lubie Jak Ktoś Używa Tych Nazwanych Cheatów/Haxów I Chciałbym Pilnować Trybu PVP Classic Bo Na Tym Trybie Jest Dużo Cheaterów...

Pozdrawiam : PieselYT
#12
Twój nick na serwerze : lopkuijj
Wiek : 13 lat.
Zainteresowania : Boziu, mało tego. Ale jak już to od ostatniego czasu, interesuje się fotografią.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze : Już będą te 4/3 lata.
Który tryb chciałabyś pilnować/nadzorować TonguevP Classic/Kits, oraz anihilacja.
Tryb/Tryby na których spędzasz najwięcej czasu : Otóż, najwięcej czasu spędzam na PvP Classic/Kits, Anihilacji i ostatnio dosyć często bywam na EasyHc.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze : Coś około 2-3 godzinek dziennie, trzeba wziąć pod uwagę szkołę, sprawdziany itd.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl? : Owszem, zgłosiłam dużo cheaterów, jak i nieodpowiednie słowa. Dołączałam się do rozmów w sprawach serwera, także biorę udziały w konkursach/eventach, organizowanych przez Modów.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na stanowisko? : Do rekrutacji zgłaszam się co roku. Co rok, staję się odpowiedzialniejsza, oraz bardziej sympatyczna ponieważ nie dla każdego potrafie być uprzejma, ale staram się jak mogę. Z moich obserwacji, myślę że gracze mnie trochę lubią. Umiem rozpoznać, modyfikacje. Wciąż uczę się komend, oraz podstaw aby zostać dobrym jr.modem. Chciałabym spróbować raz jeszcze, stać się kimś lepszym dla serwera oraz bardziej pomagać graczą.

Powodzenia innym, Roksana ^^
#13
Witam i życzę wszystkim powodzenia. ^^
Twój nick na serwerze: MinecraftBartez
Wiek: W maju 12, teraz jeszcze 11.
Zainteresowania: Informatyka, sport najbardziej Piłka Nożna i Mc. ^^
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3/4 lata.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Chciałbym otrzymać rangę na Anihilacji, ale że Anihilacja jest globalnym trybem to zawsze mogę pilnować tryb, który zostanie do mnie przydzielony.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na Anihilacji i PvP Classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-6 godzin w tygodniu, w weekendy więcej. Wink
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak, zgłaszałem wielu cheaterów do, niektórych teraźniejszych Jr.Modów i Moderatorów czyli do Zaborka, 1Julia1, Kubbasa (xTaju) i Bartka998.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę, że jestem osobą miłą, ogarnięta w komendach, konsekwentną, odpowiednią na to stanowisko, umiem rozpoznać czy dany gracz posiada wspomagacze, jak i umiem sprawdzać graczy. Szanuję graczy jak i administację. Mam też dużo wolnego czasu, który mogę poświęcić na rozwój serwera.

Pozdrawiam !Bartezuff!
#14
Twój nick na serwerze: _Olciak609__
Wiek: 15 lat ;3
Zainteresowania: Granie w gry, informatyka, jazda na rolkach i fiszce
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 2 lat
Który tryb chciałabyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałabyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Najbardziej chciałabym pilnować trybu PvP Clasic.
Tryb/tryby na których spędzasz najwięcej czasu: PvP Clasic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu 3-4 godziny, w weekendy nawet całą noc Tongue
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl Od jakiegoś czasu zgłaszam graczy łamiących regulamin na forum lub w prywatnych wiadomościach.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Potrafię stwierdzić czy gracz używa niedozwolonych modyfikacji, mam dobry kontakt z administracją, kiedy ktoś ma problem staram się pomóc, zgłaszam graczy łamiących regulamin, spędzam dużo czasu na serwerze, szanuje graczy oraz administracje, myślę, że jestem miła, odpowiedzialna oraz konsekwentna.
Dziękuje za przeczytanie mojego podania! Heart
Życzę wszystkim powodzenia w rekrutacji! Heart Big Grin

[Obrazek: 12610-demon-girl.jpg]
#15
Twój nick na serwerze: tygrysek208

Wiek: 16 lat

Zainteresowania: Interesuję się sportem i grami komputerowymi.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem aktywna od prawie 3 lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?: Chciałabym pilnować trybu SkyWars.

Tryb/Tryby którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na SkyWars'ach, Creative i Anihilacji.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogę spędzić około 4 godziny dziennie.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszam osoby łamiące regulamin oraz pomagam niektórym Administratorom w łapaniu cheaterów.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Na serwerze gram dość długo. Mam dobry kontakt z graczami i administracją. Jestem osobą miłą, odpowiedzialną i konsekwentną w tym co robię. Potrafię ocenić sytuację w sposób sprawiedliwy. Daję sobie też radę z rozpoznaniem osób, które używają niedozwolonych modyfikacji.
Doing is better than saying.
#16
Twój nick na serwerze: Vegor32
Wiek: Lat 18
[b]Zainteresowania:
Motoryzacja , informatyka , League of Legends , Play on guitar <3
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Trudno powiedzieć ale od kilku miesięcy bodajże 2,3 Smile
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Chciałbym otrzymać rangę Jr.Moda na serwerze PvP Classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Był skywars (Classic) ale najbardziej PvP classic Wink
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Ogólnie spędzam czas na serwerze od 9 h w górę Wink
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Starałem się pomagać administracji w wyłapywaniu cheaterów , finansuję serwer jak pozostali gracze (vip itp.)
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Uważam iż jest sporo modów na serwerze PvP classic lecz jest to tryb nieustannie potrzebujący jakiegokolwiek nadzoru... Jest wiele cheaterów , byłem sam jednym z nich przyznałem się i poprawiłem... Dostałem UB.. Pomimo różnych moich humorków oraz bluzgania ;p (mam niewyparzony język czasami xd) mam duże doświadczenie z innych serwerów w komendach, jestem uczciwy i sprawiedliwy, lubię trzymać porządek... Sam otrzymuję dużo frajdy z grania w MC i spędzam dużo czasu na grze.. Chciałbym utrzymywać porządek i również być pomocną graczą na Newbie... Myślę że pomimo moich przewinień warto mi zaufać i przepróbować mnie w formie testowej na kilka dni...
Mam nadzieję że moja sprawa zostanie pozytywnie rozstrzygnięta Wink
Pozdrowienia dla Całej Administracji (DŁUGO NA TO CZEKAŁEM !!)
#17
Twój nick na serwerze: TheMateuszekPL
Wiek:12
Zainteresowania: Informatyka, Piłka Nożna i Ręczna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 12 Sierpień 2016
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Sky Wars Noob
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Sky Wars Noob.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-3 godziny lub więcej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?  w zgłaszaniu osób które posiadają Cheaty.                                                                                                                                                                        Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem aktywnym graczem, zdam komendy mam dobre kontakty z większością osób na serwerze, staram się być kulturalny przyszłości planuję zostać Informatykiem Smile
#18
Twój Nick na serwerze: xFroZenQ

Wiek: 17  lat

Zainteresowana: Moim zainteresowaniem jest Motocross , zajmuje się nim już od paru dobrych lat i zamierzam kontynuować te pasje. Interesuje się również Muzyka ( Rap ,Trap, Oldschool )

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Moja aktywność na serwerze Sięga ( z niedokładnością ) do około 4 lat

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Pilnować , Moderować chciałbym moderować tryb Wojownicy Dusz jak i również Creative

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Wojownicy Dusz/Creative

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Na Serwerze Dziennie spędzam około 4 - 6 godzin (w Ponedzialki i Czwartki ta aktywność może to być około 2 - 4 godzin )

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Miałem styczność z moderowaniem, Pełniłem Funkcje Jr Moderatora na obecnym serwerze funkcje ta pełniona była  na trybie Creative jak również trybie Jail . 

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem osobą uczciwą i sprawiedliwą , odpowiedzialną na swoje czyny . Dogaduje się z graczami jak również mam dobry kontakt z tutejszą administracja mając do nich duży szacunek. Staram się dawać przykład innym graczom . Potrafię wykryć niedozwolone modyfikacje (Huzuni) jak również wszelkiego rodzaju skrypty ucząc się na swoich błędach . Mam obeznanie w wszelkiego rodzaju komendach (WorldEdit) Oraz Podstawowe Komendy (Essentials).
Staram sie zgłaszałeć graczy zachowujący się niestosownie z regulaminem osobiście jak również za pomocą (Skype,TeamSpeak3).

Z Pozdrowieniami:
xFroZenQ
#19
Hejka misiaki olol : )

Twój nick na serwerze: Lordgangnster18s

Wiek: w tym roku 17, konkretnie maj

Zainteresowania:
- pisarstwo - całkiem sporo tekstów napisałem, nawet piszę parę książek
- malarstwo, rysowanie - szkice oraz krajobrazy talentu nie mam ale lubię
- kaligrafia - lubię zdobić pisma, zaproszenia. Sprawa mi to frajdę
- sport - konkretnie piłka nożna oraz pływanie
- fotografia - zdjęcia krajobrazów itd.
- muzyka - kocham muzykę, najczęściej tą z gier czyli soundtracki ale i filmów. Niektóre są po prostu magiczne (typu rayman 2).
- czytelnictwo - nie wiem czy to do końca zainteresowanie jednakże kocham czytać książki dlatego posiadam też bogate, nieograniczone słownictwo

Od kiedy jesteś z nami na serwerze: szczerze nie pamietam ale pewnie były to czasy gdy jeszcze funkcjonowało VampireZ

Który tryb chciałbyś pilnować:
- Anihilacja - zważywszy na mój sentyment do tego trybu, był on drugim serwerem, na który wszedłem
- PvP classic - z powodu małej ilości administracji oraz częstych cheaterów
- EasyHardcore

Tryb/Tryby na którym spędzasz czas: różnie, naprawdę różnie. Zazwyczaj Anihilacja ale i skywarsy (classic), pvp classic, easy hardcore a ostatnio skyblock.

Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze: różnie lecz z pewnością 3 godziny. W weekendy podobnie ale oczywiście każdy ma naukę, znajomych oraz czas na hobby.

Czy coś zrobiłeś dla społeczność mc.survi.pl: zgłaszam osoby, które przeklinają oraz cheatują albo łamią w inny sposób regulamin serwera. Pomagam nowym graczom jak co działa (chodzi mi o podstawowe komendy, jak dostać się gdzieś, o co chodzi w grze itd.). Ponadto udzielam się często

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: jestem a raczej byłem osobą, która sprawiała wcześniej problemy oraz często obrażała innych jednak to się zmieniło. Staram się być miły oraz pomocny. Mam stosunkowo dosyć dobry kontakt z graczami. Po długim graniu w minecraft potrafię rozpoznać modyfikacje typu huzuni, aura oraz podobne. Jestem osobą odpowiedzialną więc można na mnie polegać oraz nie można się na mnie zawieść. Umiem oceniać sytuację, potrafię wybaczyć oraz dać drugą szanse a niekiedy zażegnać ostry spór. Mam specyficzny humor oraz jestem optymistą (od pewnego czasu) więc potrafię czasem stworzyć przyjemną atmosferę. Dąże do wyznaczonych sobie celów, które sobie wyznacze. Nie poddaję się łatwo, mam swoje cele oraz dosyć ostre poglądy. Dbam o poprawność językową oraz gramatyczną. Jestem szczery i to do bólu. Wymieniłem swoje wady i zalety. Może wydać się to głupie bo w końcu w rekrutacji (np. rozmowa wstępna w pracy chociaż to dziwne porównanie) powinniśmy pokazać się z jak najlepszej strony ale człowiek nie jest idealny. Każdy ma wady i zalety dlatego myślę, że powinno się je przedstawić.

Dodam też parę słówek od siebie. Szczerze nie sądzę, że przystąpie do administracji jednak postanowiłem zaryzykować. Do decyzji o napisaniu podania nakłoniły mnie słowa O_0 (lub inaczej a jeśli tak to przepraszam), gdy powiedział mi w dzień wysyłania ostatnich podań w ostatniej rekrutacji, że powinienem przystąpić do następnej rekrutacji.

Życzę powodzenia innym
Miłego dnia/wieczoru
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#20
Twój nick na serwerze:
btrmaniac39
Wiek:
13,5
Zainteresowania:
informatyka, granie w Minecraft i czytanie.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Chyba od 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?
Wojownicy dusz, easy hardcore, wojownicy vs potwory 2
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Wojownicy Dusz i w vs p 2
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
2 lub 3 godziny, lub więcej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Starałem się pomagać ludziom na odpowiedzi, zgłosiłem 2 cziterów na forum{ trochę mało :/}
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem uczciwym i odpowiedzialnym człowiekiem. Szanuję innym graczy i administrację.
Potrafię sprawdzić i rozróżnić gracza, który używa niedozwolonych modyfikacji. Nie stosuję wulgaryzmów.
Mam dużo wolnego czasu by poświecić na rozwój serwera i zbanowanie cziterów.

Serdecznie pozdrawiam
btrmaniac39


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości