Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marcin8347WAŻNE
#1
Wiem, że piszę na problemach ale niestety nie ma trybu army, jak już wiecie dawno temu powstal tryb army, polubiłem go i do teraz w to gram usunęli wiele przedmiotow a są dalej te czerwone szyby że kiedyś powstanię, czy banan przywróci army czy to już koniec? Mam pomysł na update, Dzialki 5x5 - 15x15 albo party, że da się zapraszać kolegów itp. jeżeli pomysł z party się spodoba, można dodać jeszcze ranking party - o ilości zabitych graczy licząc całe party, party może mieć max 10osób!
#2
Marcin8347,niby pomysł jest okey,widzę kilka niedopatrzeń tam,ale mniejsza z nimi.Niektóre z trybów już totalnie upadły że nikt,albo prawie nikt na nich nie gra.Jednym z nich jest army.Owszem tryb mi się też bardzo podoba,na starym nicku miałam nawet pułkownika,aczkolwiek gra tam już nie ma sensu.Już bardziej się opłaca wchodzić na GTA,gdzie wiadomo że zawsze ktoś jest.Najlepszym sposobem byłoby nie tykać już ARMY,a np pododawać coś do np GTA które jest podobne i różnie się niewiele od tego trybu.Co prawda trochę trudniej nowemu o itemy itp.Ale fakt faktem ARMY już upadło i raczej nic mu nie pomoże.
Ale to jest tylko moja opinia więc bez bólu potem do mnie. ^^
Pozdrawiam Roksana. Wink
#3
(30-03-2017, 06:57 PM)Quarantino napisał(a): Marcin8347,niby pomysł jest okey,widzę kilka niedopatrzeń tam,ale mniejsza z nimi.Niektóre z trybów już totalnie upadły że nikt,albo prawie nikt na nich nie gra.Jednym z nich jest army.Owszem tryb mi się też bardzo podoba,na starym nicku miałam nawet pułkownika,aczkolwiek gra tam już nie ma sensu.Już bardziej się opłaca wchodzić na GTA,gdzie wiadomo że zawsze ktoś jest.Najlepszym sposobem byłoby nie tykać już ARMY,a np pododawać coś do np GTA które jest podobne i różnie się niewiele od tego trybu.Co prawda trochę trudniej nowemu o itemy itp.Ale fakt faktem ARMY już upadło i raczej nic mu nie pomoże.
Ale to jest tylko moja opinia więc bez bólu potem do mnie. ^^
Pozdrawiam Roksana. Wink

Tak się wydaję, ponieważ wchodzę na nie często i widzę na Tabie do 5linijek graczy a po drugie mam ekipę na ARMY i Każdy ma Pułkownika gra się fajnie i widzę aktywność tych lepszych graczy ale cóż jeżeli już KONIEC to koniec...
Pozdrawiam Marcin. Big Grin
#4
To juz nawet nie oto chodzi ze gta lepsze czy cos tylko no army juz upadlo,mam pewien sentyment do tego trybu ale to widac nie ma tam raczej juz po co grac,nie ma jak zarabiac bo graczy juz tam nie ma.Nawet gdy juz ktos gra,to i tak mapa jest tak wielka,ze nie znajdziecie sie wzajemnie bez pisania.
Wyslane z huawei Roksankki.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
#5
Tryb umarł, graczy tam nie było, po prostu przepadł.
Przewracać go nie ma raczej potrzeby, jak ma tam grać 2-5 osób maksymalnie.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości