Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gosia22Apel
#1
Gram w skywarsy na waszym serwerze od kwietnia. To zawsze była moja ulubiona gra tutaj. Niestety ze smutkiem stwierdzam, że z dnia na dzień sytuacja na skywarsach jest coraz gorsza. Bardzo trudno jest w tej chwili grać ludziom, którzy grają uczciwie. Dlaczego? Bo wchodząc na arenę (8-osobową) zazwyczaj trafiamy na dwie do trzech osób, które grają korzystając z cheatów (huzuni, nodus, killaura, antyknock, criticale, fly). A dorzućmy do tego jeszcze fakt, że ci ludzie mają często kopiowane diaksowe sety 4/3, diamentowy miecz z odrzutem 5/2/2 i łuk moc 5, uderzenie 2 i płomień 1. Jaką szansę na wygraną ma normalny użytkownik skywarsów? Nawet jeśli ma wszystko, co można uczciwie kupić w sklepie (piszę tu o skywars pro), czyli diaksowy set bez enchantu, miecz angel sword 1, miecz knockback, łuk moc 1 i koksy?

Bardzo proszę, żebyście się uważnie przyjrzeli sytuacji na skywarsach i postarali się ten problem rozwiązać. Myślę, że przydałoby się wyznaczyć moderatora, który byłby odpowiedzialny za skywarsy i który rzeczywiście banowałby ludzi za granie z wykorzystaniem cheatów i czyściłby eq ludziom, którzy korzystają z kopiowanych itów. Inaczej problem nie zniknie.
Odpowiedz
#2
Czy żelazne sety też się liczą do pro ??? bo jeżeli tak to wogóle szans nie mamy (do pro ich) 2 gry przegrane przez właśnie takich typów :
http://zapodaj.net/3610d86792b67.png.html
Odpowiedz
#3
Nie dozwolone są diamenty, ponieważ nie są dostępne w sklepie. Posiadanie innych itemów dostępnych w sklepie jest dozwolone, tak więc żelazną zbroję można posiadać.
Odpowiedz
#4
Technik pracuje nad nową wersja pluginu SkyWars.
Odpowiedz
#5
Nie gram!!! Nawet żelazne sety mają ogromną przewagę nad nami noobami (mam tylko wędkę i 5 strzał nic poza tym) i gdzie tu sprawiedliwość jak oni na nas jadą i zabijają od razu ???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości