Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xMen3l3k[SKARGA] Momolek
#1
Witam , chciałbym zgłosić waszego moderatora o nicku momolek. Sprawa wygląda następująco. Wszedłem sobie na serwer w mediatece (takie połączenie biblioteki i kafejki internetowej) i nasz główny bohater momolek zaczyna mnie sprawdzać. Tłumaczyłem mu że nie ściągnę skype bo tam na tych komputerach skype jest zabroniony tak samo jak inne programy do słownego porozumienia się. Potem jak mu tłumaczyłem że siedzę na tym samym ip i że gram w mediatece ale on pisał swoje. I dostałem bana. Postanowiłem tego nie pisać ale wszedłem na drugie konto i się spytałem czy przez TemWievera można (Akurat tam w mediatedce nie wiedzą co to więc pobrałem) i on mi odpisał że można napisałem do niego czy mam podać ip i hasło a ten po prostu sobie poszedł. I do dziś nie dostałem UB.


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Nie mogłem wczoraj bo miałem zebranie administracyjne,jeśli chcesz,moge cię dzisiaj sprawdzić; zaproś momoleq momolqowski na Skypie z treścią: przyszedłem na sprawdzanie iż zostałem niesłusznie zbanowany lub zaczep mnie na serwerze.

Gracz został sprawdzony, w folderze .minecraft było pełno cheatów. Nie ma szansy na ub.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#3
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości