Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_szumielxd_[Unban] szumielxd_
#11
Ale jednak uważam, że KAŻDY zasługuje na drugą szanse.
Dużo osób dostało drugą szanse, nawet jeśli ban był słuszny.
Przykładem jestem ja- dostałem bana, napisałem wątek i dostałem UB.
Gracz~Sn1ck


#12
To ja też coś powiem.
Szumiel w formie żartu wysłał link do sklepu ogrodowego w którym były nasiona cebuli a na nich widniał napis 'julka cebulka' ;-; nie obraziło mnie to a wręcz rozśmieszyło. Zrobił to nieświadomie bo nie chciałby chyba dostać perma. Oczywiście chciał trochę pożartować a wyszło jak wyszło. Cóż jestem za UnBanem dla Ciebie. Ale banował ZaboreQ więc on zadecyduje o tym co będzie dalej.
#13
Racja powinien mieć bana za reklamę ale nie to mnie sprowadza /wysłałem ci zaproszenie na Skype
#14
(16-03-2017, 05:03 PM)Snick napisał(a): Jakoś ta osoba zbanowana za reklamowanie portalu randkowego nie ma bana.
Jeśli na FB chodziło ci o Stalk3rR.
Moim zdaniem szumielxd_ powinien dostać UB, ponieważ jest sympatycznym i stałym graczem.

Moim zdaniem nie jest taki sympatyczny w stosunku do mnie.
I nawet nie próbuj go teraz tłumaczyć.
#15
Moim zdaniem gracz powinien dostać UB,jest miły.,oraz pomaga sporo innym.Tak z tego co widzę jest stałym graczem,a bez sensu jest to,aby kupował UB za 30zł,bo mu się nie ta strona co trzeba wysłała.Zresztą każdy zasługuje na 2 szanse Wink
#16
Snick ma racje co do 2 szansy, ale złamałeś regulamin wiec zasłużyłeś na kare! Skrócę ci tego bana do 1dnia, i pamiętaj że jeżeli sytuacja się powtórzy z mojej strony bedziesz przekreślony Wink
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#17
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości