Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UukihiroNie mogę się odrodzić
#1
[attachment=1624][attachment=1624]
Problem pojawił się nie dawno (jakieś dziesięć minut temu?) na cr2. Otóż tak dla zabawy biliśmy się ze znajomą na miecze (na gm0) po czym ona zabiła mnie mieczem admina (tym z duuuuużym enchantem) w tym samym momencie kiedy ja zakładałem buty admina (te z duuuuużą ilością życia? Chyba życia) i myślę, że miało to z tym związek. Mocno mi się mc zaciął więc wyłączyłem go i włączyłem ponownie. Po wejściu ponownie na tryb wyświetlał mi się panel (panel?) odrodzenia ale przez co chwilowe zacinanie się mc nie dało się nic zrobić, a kliknięcie odrodzenia nic nie dawało. Napisanie do admina nic nie pomogło ponieważ nie odpisał (Co mnie bardziej zdenerwowało. W końcu po to jest admin! Halo!).
Dlatego też zwracam się tutaj z pomocą. Jeżeli tutaj nie otrzymam pomocy niestety muszę opuścić serwer bo moje 25 złotych przepadło na VIP'a, którego nie mam (wiadomość została wysłana, czekam na poniedziałek i wiadomość zwrotną) to jeszcze admin spławiający mnie...[Obrazek: 5jyndlub1mmn.png]
#2
A próbowałeś jeszcze raz uruchomić mc? Nie ma potrzehy się tak od razu wsciekać, to problem z mc a nie z serwerem.

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#3
(12-03-2017, 09:34 PM)_szumielxd_ napisał(a): A próbowałeś jeszcze raz uruchomić mc? Nie ma potrzehy się tak od razu wsciekać, to problem z mc a nie z serwerem.

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^

Próbowałem nawet na innym launcherze i innej wersji.

Byłbym w stanie uwierzyć, że to wina mc jednak po zobaczeniu skrzyni, która powoduje iż wywala mnie z serwera nigdy w to nie uwierzę w szczególności, że to błąd jednego trybu.

A jak tu się nie wściekać? Nie jestem pewny czy nie dostanę jakiegoś ostrzeżenia za pisanie prawdy jednakże tryby na serwerze w 70%, a nawet więcej są kopiowane przez co jest wiele takich samych serwerów, na które mogę się udać i może nie spotkam żadnych problemów. Nie chcę już wspominać o ilości bugów na waterblocku. Dziwie się, że to otworzyli. Ale to nie wątek o moich zażaleniach

Stworzyłbym osobny wątek dla graczy chcących się wyżalić na miejscu osoby nadzorującej forum.
#4
Skoro serwery sa kopiowane to wszedzie bedzie ten sam skopiowany błąd. Wchodzisz na cr2 i ciaglr pojawia ci sie napis o odrodzeniu?

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#5
(12-03-2017, 09:50 PM)_szumielxd_ napisał(a): Skoro serwery sa kopiowane to wszedzie bedzie ten sam skopiowany błąd. Wchodzisz na cr2 i ciaglr pojawia ci sie napis o odrodzeniu?

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^

Dokładne, ciągle pojawia mi się napis o odrodzeniu.
#6
Ale od razu jak wejdziesz na cr czy dopiero po chwili? Sprobuj odrazu po wejsciu na cr wpisać /spawn. Najszybciej bedzie wpisac to na lobby a pozniej tylko kliknac T, strzalke do gory i enter.
EDIT: a gdzie ta skrzynia?
a... i jest caly dzial do wyzalania sie... a nawet dwa. Dzial problemy i dzial HydePark

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#7
O miałem tak kiedyś. Tak jak mówił szumiel zrób. Jeśli nie podziała to poproś admina o zresetowanie itemów.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#8
Generalnie to nie jestem w stanie nawet nic kliknąć. Po prostu cały mc jest zamulony i nic nie mogę zrobić z tym odrodzeniem. Rozmawianie z adminami to będzie jak wyzwanie na życie lub śmierć w szczególności, że już dwóch mnie spławiło ale spróbuję jeszcze jakiegoś poprosić o reset itemów chociaż nie wiem czy podziała. Trochę lipa bo nawet jak mc jest caluteńki zmulony to konsola gry nic mi nie pokazuje... Ani żadnych ostrzeżeń ani nic.

A co do skrzyni to jacyś gracze śmieszkowie (niestety nie zobaczyłem nicków bo byłem mocno zdenerwowany samym faktem, że za mną łazili, a nie budowałem na swojej działce) rozdawali ją pod nazwą "Otwórz to otwórz to". Z tego co wiem to ta skrzynka po otworzeniu "ma powodować lagi", a raczej poprawiłbym osobę piszącą to wtedy bo miała powodować rozwalenie mojego procesora lub ewentualnie zacinanie się mc. Jednakże ze względu na to, że mój laptop to nie jest jakiś mocny sprzęt tylko typowe gówno to wywalało mnie z serwera.
Pomijając już fakt, że nie wiem na jakiej zasadzie działają takie itemy...


A wracając do tematu moich zażaleń. Prędzej dostałbym dożywotni zakaz korzystania z forum niż wstawił tutaj wątek z moimi zażaleniami, które wskazywałyby na to, że jestem typowym graczem, któremu wszystko przeszkadza Tongue
#9
Dodam jeszcze jedną rzecz, którą przed chwilą sprawdziłem. Kiedy kolega się do mnie teleportuje to mnie nie widać, ale jestem w miejscu gdzie zginąłem.
Dla poważnie zainteresowanych problemem wrzuciłem tu krótki filmik jak to wygląda kiedy klikam "odrodzenie"


https://megawrzuta.pl/download/a959d22e2...e839f.html
#10
Nie mozesz wrzucic na yt filmiku? Bo pobrac nie chce

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości