Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NooNiezleWywalnie z serwera ...
#1
Od Początku mojej gry nie wywaliło mnie serwera dopiero wtedy gdy założyłem Deminicznego seta i włócznie nagle mnie wywaliło podczas walki ale to była wina internetu tylko serwera lub ktoś ma jakieś haki .................... Niestety jestem zmuszony odejść z serwera po takiej akcji ... tyle ile czasu poswięciłem na to ,żeby te itemy zdobyć a tu po prostu mnie od tak wywala na sekunde .......
#2
Nie rozumiem celu tego wątku, wywalić cię mogło z różnego powodu, ale nie uważam że jest to powód do odejścia, jeżeli odchodzisz z takiego powodu; twoja decyzja. Ale po co ten wątek?
#3
Nie wiem czy są czity na ddosy ale wywaliło mnie od tak i mogłem wejść na serwer odrazu po wywaleniu .. a stało się to tak jak 1 raz załozyłem full demo eq + włocznia uderzyłem 1 typka i mnie nie ma Smile więc albo błędy serwera albo coś jest nei tak.A z serwera odchodzę bo przez to straciłem prawie wszystko co miałem Smile Mógłbym grać dalej ale skad mam pewnośc ,że to sie nie powtórzy ;./
#4
Takie wywalanie mi też się zdarza ale tylko na niektórych trybach. Dlatego przestałem grać na HC. To jest błąd serwera, bo wywala tylko podczas walki na np HC ale na WD już nie wywala. To irytuje bo traci się ity.
#5
No i o tym mówie cały demo set + włocznia przez błąd serwera ale przecież Administracja nie ponosi odpowiedzialości za stracone itemy no cóż ...
#6
Miałam podobną sytuacje. Wyłącz i włącz internet.
Jeżeli Pomogłam, proszę o reputację. Dziekuje
Pozdrawiam
xNALAx Smile
#7
Po ostatniej wypowiedzi nie widzę ciąg dalszy wątku, także myślę że temat wyczerpany.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości