Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FalloutShelterUnban 123Snajper123
#1
Twój nick:123Snajper123
Data i godzina nadania kary:16:17 2017-03-05
Opis sytuacji:podaje ID i Hasło teamViwer11 1julia1 podaje 1 2 3 5 ras i po chwili zostalem zbanowany za brak wpółpracy podczas sprawdzania
Wytłumaczenie:ban nie sluszny poniewasz podaje skype podaje id haslo do teamvivera a ta mnie banuje bo nie ogarnia teamvivera co za op administracja
Powód kary (ScreenSHot, filmik):nie umiem zrobici z rzut ekranu
#2
Nie ogarnięta administracja ? No cóż chociaż screena potrafi zrobić xd Team Vivera obsługiwać potrafię. Byłam pewna swoich podejrzeń o twoje cheaty lecz postanowiłam Cię zaprosić na sprawdzianie. Powiedziałeś że nie masz Skype na komputerze ale na telefonie więc poprosiłam o podanie id teamvivera. Wpisałam id i wyskoczyło mi, ze partner ma wyłączony teamviver. Napisałam do Ciebie o tym po czym powiedziałeś "Ok". Więc poprosiłam o włączenie programu Ale niereagowałeś na moje prośby. Poprosiłam znów mówiąc że jeśli nie włączsz no to poleci ban za brak współpracy lecz nadal niereagowaleś na moje prośby tylko spamiłeś swoim od

Także mogłabym Cię sprawdzić ale Skypem na komputerze. Więc mnie zaproś mój Skype: julkacebulka123 ( Nie śmiać się -,-)
Napisz ze przyszedłeś na sprawdzanie.
#3
a moze nie chce pobieraci skype na kompie bo może mam mało internetu a team vivera podalem id i haslo ze 6 razy i co teras to niby moja wina tak?

5 Giga internetu tylko

i tak wogóle wszyskiego najlepszego z okazij dnia kobiet ^_^

w sumie już trzeba olaci mcsurvi i pujści na mineserwer tam fajna administracja i gracze pomocni nie co to tutaj

4h robienie skina nie pujdzie na marne
#4
Myślę że po poście Julki wszystko jasne, chcesz unbana - zgłaszasz się do niej na skype, nie = to nie.
A to że nie masz pamięci, czy tam niby coś z internetem, to myślę że dałoby się trochę ogarnąć miejsca dla ub. :d
Ale to już twoja decyzja, moim zdaniem sprawa rozwiązana. ;s

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości