Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psycho_KajaPsycho_Kaja818 [UNBAN]
#1
Twój nick: Psycho_Kaja818
Data i godzina nadania kary: 28.02/.2017
Opis sytuacji: ban za niby brak kultury.
Wytłumaczenie: Wyraziłam swoje zdanie. Powiedziałam 1julia1 że I tak dla mnie nie będzie nigdy dobrym adminem. Ona w kółko szuka do mnie zaczepki. Jak mnie nie oskarża o prowokacje, to o niby przekleństwa. Sama prowokuje. Szkoda że w kółko Tylko ona ma do mnie problem ;c  Nie przeklnełam ani razu, ani jej nie obraziłam. Ona zaraz potem zaczęła mi grozić banem Na 10d lub na Ip. I to ma być "fajne traktowanie" przez Admina. Po chwili Kolejna osoba dostała bana za nic. Dziękuję mam nadzieję że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę <3 Miłego Wieczoru ^^
Powód kary (ScreenSHot, filmik):
   
Po co zamykasz temat ? Co boisz się że ktoś jeszcze to zobaczy ?
Napisz to co było napisane i poczekajmy na kogoś innego \;'
#2
Nie dosyć że banuje się uczciwą osobę to się jej czepia. Banuje za obraze tak ? Ona ani razu nie przeklnęła to po pierwsze. Po drugie Wyraziła zdanie Kulturalnie ... Jak to ładnie 1julia1 ujęła "niekulturalnie". Widziałam zajście. Zbanowała ją za nic, za to że Psycho Jej powiedziała że wie co myśli 1julia1 O niej. Było widać typowe Kaja napisała "Nigdy nie będziesz dobrym JM" Potem dopisała "dla Mnie". Mnie też zbanowała kiedyś za nic. Przed banem Kaji. 1julia1 Zagroziła jej Banem. Chociaż że Kaja chciała już dawno skończyć temat julia go nadal ciągnęła. Pozatym oskarżała Kaje o prowokacje ... jeśli dla juli Prowokacja to łagodzenie sporu to okey jak se chcesz. Ale to było wredne. Po Banie Kajii Bana dostała kolejna osoba która stanęła w obronie Kaji. ;c Dziękuje Pozdrawiam ~Laura85
#3
Ja już wszystko ci wyjaśniłam.
I nie rób więcej postów bo naprawdę źle się to dla ciebie skończy.
Miałam dać perma więc ciesz się, że go nie masz.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości