Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xNalusiaUNBAN xNalusia
#1
Twój nick: xNalusia
Data i godzina nadania kary: 26.02.2017, ok. 11.27
Opis sytuacji: Podałam koledze IP innego serwera ;-;
Wytłumaczenie: Kiedy grałam z kolegą na mc.survi podałam mu serwer na którym mieliśmy pograć zupełnie zapomniałam o tym że nie można wysyłać IP innych serwerów żałuję bardzo że to zrobiłam bo szczerze mówiąc to mc.survi to mój ulubiony serwer i tylko w zasadzie na nim gram :/
Powód kary (ScreenSHot, filmik): https://zapodaj.net/7329101db20a5.png.html

BArdzo przepraszam za to ! Mam nadzieję że mnie zrozumiecie administracjo :c

xNalusia
#2
Łamiesz regulamin - ponosisz tego konsekwencje.

Zachowanie Nalusi w pewnych sytuacjach było nieodpowiednie, szczególnie wtedy, gdy miała styczność ze mną. Nie podoba mi się w oskarżonej, iż ona tylko w stosunku do mnie jest niemiła. To tyle ode mnie.

Poczekajmy na wypowiedź osoby, która Cię zbanowała.

Pozdrawiam,
Jakub.
Gentleman will walk, but never run.
#3
przepraszam najmocniej ale ja z tobą nie rozmawiam i do każdego admina zachowuje się z szacunkiem i wiem że złamałam regulamin ale naprawdę nie chciałam czy nie mogłabym chociaż dostać ostatniej szansy ? Naprawdę nie chciałam reklamować tylko mojemu koledze podać link bo nie wiem czy go znał i przepraszam bardzo :c
#4
Co do podawania IP innych serwów - to tylko do zaufanych osób i na msg. Dzisiaj jeszcze wejdę na kompa, odbanuje Cię jeśli obiecasz ze nigdy nic takiego sie nie powtorzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#5
(26-02-2017, 05:54 PM)momolek napisał(a): obiecuję!

(26-02-2017, 06:05 PM)xNalusia napisał(a): obiecuję! naprawdę dziękuję najmocniej jak mogę momolek ! <3 Big Grin
#6
Dostaniesz UnBana , zamykam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości