Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem SkyBlock!
#1
Witam, Proszę o dodanie na SkyBlock PVP, Aby wyjść z gry trzeba odczekać nieruchomo 3 sekundy. Umili to grę i denerwowanie się tym, Że ktoś ucieka z gry podczas walki.

Proszę także o naprawę wiecznych lagów...
Odpowiedz
#2
Został dodany 2 sekundowy cooldown Teleportacji.

Lagi nie są po stronie serwera ponieważ serwer trzyma stabline 20tps i 95% wolnego RAM.

Problem musi tkwić z twoim połączeniem z serwerem.


Aby sprawdzić ping do serwera należy go spingować.

START -> uruchom -> cmd -> ping mcsurvi.pl -t
Odpowiedz
#3
No dobrze, 2 Sekundy, A z gry można wyjść bez niczego? Bo AutoDisconnect tam szaleje.

Miałbym także prośbę co do Rekrutacji. Na serwerze ciężko złapać admina, Przez co gracze robią co im się podoba. Jestem za otworzeniem rekrutacji.

Co do Pingu, Niestety ale nie. Wina leży od strony serwera. Nie tylko ja się na to skarżę. Nie raz na czacie widzę jak gracze piszą coś typu "Ja pier**** jakie lagi" I to dużo osób tak ma. Ping jest normalny, A za chwilę po 700. Wszyscy to mają.
Odpowiedz
#4
dziwne wczoraj grałem na serwerze i widziałem 2/3 miało ping nawet duży ja na szczęście nie miałem tylko miałem 140 .
Odpowiedz
#5
Ping niekoniecznie może leżeć po stronie serwera. Serwer posiada stabilne 20tps i łącze 1Gb/s. Wina może tkwić po stronie dostawcy internetu.

Np.

Ja posiadam UPC 60/6 Mb/s i szczerze mówiąc nie mam żadnych problemów z lagami czy pingiem.
Odpowiedz
#6
Co do CoolDown, Nie działa. Został zrobiony wyłącznie na komendę /is home. Jest to komenda którą dostaniemy się na wyspę. Na Spawn, Uciec z gry można bez problemu, Proszę o zablokowanie. Co do CoolDown, Pisze aby się nie ruszać, A ja skaczę, Biegam i nadal TP mnie na moją wyspę. Jest do poprawy.

Proszę mi powiedzieć lokalizację serwera, oraz Hosting.

Mam pytanie, Dlaczego 2/3 osoby nie zostaną przyjęte na SkyBlock skoro admina jest ciężko złapać, Z tego co widziałem tylko Flash4659 i the444r wchodzą. Nikogo innego nie ma, I tak ciężko ich złapać.
Odpowiedz
#7
Racja a wtrącę się do ostatnich linijek. Administracji na SkyBlock Classic nie widać. Nie raz jest potrzebna pomoc ale nie ma do kogo się zgłosić.
Odpowiedz
#8
1. CoolDown w komendzie /spawn nie jest potrzebny bo chodzi tylko o ucieczkę ze strefy pvp a tam komenda działa tylko /is spawn
2. Przy /is spawn jest 2 sekundowe opóźnienie i można się ruszać, bo jakąś szanse trzeba mieć Tongue

3. Wkrótce zostaną otwarte rekrutację na serwery.
Odpowiedz
#9
ja bym chciał do rekrutacji ale mam 14 lat Sad
Odpowiedz
#10
Wkrótce ruszy rekrutacja na parę serwerów. Osoba która będzie nam odpowiadać zostanie przyjęta i możemy nagiąć lekko regulamin z wiekiem Smile ale to się okaże Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości