Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chuong[UNBAN] Chuong
#1
Proszę o Unbana na konto Chuong. Bardzo mi zależy na tym koncie, wiem że źle zrobiłem, że miałem Cheaty. Przyznałem się do cheatów dnia 20.02.2017 godz. 21:55. Cheat'owałem ponieważ, miałem dosyć graczy z Aurami i chciałem chociaż trochę ułatwić rozgrywkę innym graczom. Proszę o Unbana.
Na codzień jestem graczem uczciwym i staram się pomagać graczom. Wspierałem innych po porażka z ludźmi którzy korzystają z wspomagaczy.
Wiem że bardzo źle zrobiłem, czuję skruchę i obiecuję że nigdy się to nie powtórzy. Pozdrawiam mam nadzieję że rozpatrzycie pozytywnie moją prośbę o UNBAN.~ Chuong
#2
Chuong gra bardzo czysto. Stara się bronić słabszych. Bardzo ma dobre umiejętności w kategorii PVP. Pozdrawiam <3
#3
Moim zdaniem, powinien być odbanowany dlatego że mając Cheaty walczył o to żeby inni gracze którzy nie umią się walczyć na PVP mieli szansę zabić kogoś i mieć z tego satyskawcję Smile :3 Miał odwagę przyznać się do złamania zasad i żałuje za to ;3
#4
Prosiłabym, abyś uzupełnił wszystko według wzoru podanego w tym wątku: http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Chcesz-zos...formacjami
(Łącznie z ssem bana).
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#5
Rozmawiałem z nim na skype.
Przeprosił i się przyznał.
Dokładnie pamiętam ową sytuację.
Dostałeś UB.
///Zamykam
Gracz~Sn1ck




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości