Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WolfTheWolf[UNBAN] WolfTheWolf
#1
Twój nick: WolfTheWolf
Data i godzina nadania kary: Nie wiem bo nie byłem wtedy na serwerze, ale date podam ;v 19.02.2017
Opis sytuacji: Nie mam co tu pisać. Byłem offline, wchodzę na serwer i mam bana Wink
Wytłumaczenie: A co ja mam się tłumaczyć ? Nie mam co :v
Powód kary (ScreenSHot, filmik): http://screenshot.sh/ofoaQep1cAz8h
#2
Osobiście wiem na pewno że zdarza się ci jakże innym twoim przyjaciołom , nie mieć szacunku do administracji.
Dowiedziałam się także że brak szacunku podchodzi pod paragraf; Obraza Administracji.
Od dłuższego czasu widzę takie zachowanie u ciebie jakże u twoich znajomych ( najczęściej na hc).
Więc pierwsze trzeba się nauczyć szacunku a potem dyskutować. Za ub nie jestem.
#3
Ogólnie sam Wolf jak i jego koledzy nie mają szacunku do Administracji szczególnie do mojej osoby. Za UB nie jestem dla niego, ponieważ przyda się Wolfowi za to nauczka.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#4
Sytuacja zdarzyła się dzień przed twoim banem.
Rozmawiałem wtedy z jednym moderatorem, o tym, że jestem za mało konsekwentny.
Odkąd zostałem przyjęty do administracji wasza gildia nie miała do mnie za grosz szacunku.
Nikt z was ode mnie nie dostał jeszcze za to bana, ale przyszedł na to czas.
Odzywaliście się do mnie w bardzo nie uprzejmy sposób.
Od tego czasu nie interesują mnie wasze odzywki typu: Niedługo będziesz miał degrada :)
Gracz~Sn1ck


#5
Jak wiadomo Wolf nie miał szacunku do Snicka ale robił to by się przed kolegami popisać. Chyba nie miał świadomości, że rozmawia z osobą ważną. Gdybyś obiecał poprawę i przeprosił Jr. Moderatora możliwe iż miał byś szansę zagrać na serwerze. A gdybyś się nie poprawił dać bana bez możliwości ub (No chyba że kupisz). Oczywiście decyzja należy do Snicka.
#6
Dobra.
Odbanowany.
Ale żeby mi było to ostatni raz.
Gracz~Sn1ck




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości