Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KojtaSYT[UNBAN]
#1
Thumbs Down 
Undecided Dziędobry chciałbym zgłosić skrage na administratora Chuck_Noris za zbanowanie mnie za obraze administracji w mojej racji mam dużo kolegów kiedy niby obrażałem administarcje ?? proszę mi powiedzieć mogą oni potwierdzieć :.: tak samo zbanowano mojego kolege . Poprosze o naprawienie błędu i unbanowania . Screen -> na skype podam. Skype : KojtasCrossing .
#2
Po co tworzysz tyle wątków? Jeden wystarczy.
-Prośbę o ub piszemy według wzoru.
-Winy Chucka tutaj nie widzę.
-Ss bana wstaw na jakiś hosting.
-Potwierdzenia kolegów? Mogą kłamać.
Niech Chuck się wypowie.
#3
Nie mogę ich znaleźć , ale powiem jak było.
Wraz z patrickiem623 i Kubsterem byliśmy na środku. Przyszedłeś ty , zaczęliśmy się tobą bawić , w sensie vortexem , itd.
Gdy Cię zabiłem , napisałeś Pizd* na środku , gdzie byłem także ja. Czyżby to był błąd?


#4
Po pierwsze nie napisałem Pizd* tylko noob bo ja zawsze pisze noob jak się wnerwiam :C

(18-02-2017, 03:54 PM)1julia1 napisał(a): Po co tworzysz tyle wątków? Jeden wystarczy.
-Prośbę o ub piszemy według wzoru.
-Winy Chucka tutaj nie widzę.
-Ss bana wstaw na jakiś hosting.
-Potwierdzenia kolegów? Mogą kłamać.
Niech Chuck się wypowie.

1julia1 podam ci skype i wyśle ci scrennna bana za obrażanie a czy obrażanie to niby noob ??? .

(18-02-2017, 03:57 PM)Chuck napisał(a): Nie mogę ich znaleźć , ale powiem jak było.
Wraz z patrickiem623 i Kubsterem byliśmy na środku. Przyszedłeś ty , zaczęliśmy się tobą bawić , w sensie vortexem , itd.
Gdy Cię zabiłem , napisałeś Pizd* na środku , gdzie byłem także ja. Czyżby to był błąd?

Czyli nie mogę za to [UnBan] ??
#5
@UP
Najlepiej wyślij logi 
#6
(18-02-2017, 04:33 PM)1julia1 napisał(a): @UP
Najlepiej wyślij logi 

Logi czyli nie kumam lepiej przez skype bo mam. Chce jeszcze dzisiaj pograć .
#7
Jeśli w ciągu 24h nie wstawisz logów potwierdzających twoją niewinność wątek trafi do kosza.
#8
(18-02-2017, 04:43 PM)1julia1 napisał(a): Jeśli w ciągu 24h nie wstawisz logów potwierdzających twoją niewinność wątek trafi do kosza.

Podam ci mojego skypa albo ty mi dasz tego skypa to ci dam a log weszłem w %appdata% .minecaft logs i zjechałem na duł i miałem tak 18.2.2017 to ?
#9
Brak dowodów.
Kosz

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
#10
Tutaj dowodzik :
[Client thread/INFO]: [CHAT] (All) [Yellow] Kojtas : pizdy na środku!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości