Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CMDXxPompaPROŚBA O UNBANA
#1
Twój nick: CMDXxPompa
Nick Oskarżonego: CMDXxPompa
Powód: ban podczas sprawdzania :c
Tryb, na którym się to wydarzyło: Anihilacja
Godzina, data: 18:46/7 17.02.17r.
Krótki opis sytuacji: wywaliło korki podczas moich urodzin :c
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): niestety takiego nie posiadam bo wywaliło mi korki :c
#2
Czyli nie masz teraz prądu?


#3
Na telefonie to robie
#4
Bylem swiatkiem sytuacji. Kriste zaprosila go na sprawdzanie, dostal dodatkowe 5 minut na zalozenie skype, jednak ten ciagle sie wyklucal ze nie chce zakladac skype i zeby kriste zobaczyla jego klepe. Dostal bana za brak wspolpracy a nie za logout w trakcie sprawdzania. Ale o tym chyba zapomnial wspomniec

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#5
Fakt faktem, ale gdy ma sie impreze i kazdy gra co śmierć to raczej takie przerwanie zabawy przez sprawdzenie było całkiem


A jeszcze trwa w dodatku Sad i nikt nie ma co robić

I u mnie pisze że mam bana za ucieczke ze sprawdzenia xddd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#6
więc jak z tym będzie?
#7
Kristeeee banowała więc czekamy na jej wypowiedź.
#8
Są świadkowie tego zdarzenia. Miałeś dwie minuty na podanie mi Skype. Powiedziałeś, że go nie masz. Dałam Ci dodatkowe pięć minut na jego założenie. Gdy nagle zacząłeś mi pisać, że nie masz cheatów i masz urodziny. Przez co próbowałeś uciec od tego sprawdzania. Zamiast tego powiedziałeś mi, żebym sprawdziła jak biles. Mogłeś w tym czasie wyłączyć cheaty. Po upływie tych 5 minut nagle "wywaliło" Ci korki. Czy to nie jest aby podejrzane? I dostałeś bana za brak współpracy a nie logaut gdy Cię sprawdzałam Wink
#9
Naprawdę wywaliło mi korki. Mój brat Godern jest świadkiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#10
Wyjaśnione przez Kristeeee. Od siebie dodam, żę coraz bardziej kreatywne pomysły dajecie z powodem, dlaczego nie możesz stawić się na sprawdzanie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości