Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maks1710[UNBAN] Maks1710
#1
Twój nick: Maks1710

Data i godzina nadania kary: 15.02.2017 godz. 21

Opis sytuacji: Gram sobie kulturalnie ze znajomymi na PVP, nagle jakiś dzieciak, którego jeszcze nie nauczono podstaw ortografii zaczyna płakać, że mam jakąś kill aurę czy fly, czy co tam innego, nie mam pojęcia. Nagle od tak sobie moderator prosi mnie o podanie nazwy mojego PRYWATNEGO konta skype.

Wytłumaczenie: To, że ktoś nie potrafi grać, wcale nie znaczy, że innym graczom trzeba blokować dostęp do gry. Druga sprawa - proszenie o nazwę konta Skype? "Brak współpracy podczas sprawdzania Regulamin złamany!" Regulamin złamany? Przepraszam, który punkt regulaminu został przeze mnie naruszony? http://i.imgur.com/QDPHpYl.png Ciekawi mnie jak to "sprawdzanie" ma się odbyć. Poprzez dmuchanie do mikrofonu? Czy może poprzez udostępnianie swojego ekranu, co znów przekracza granice PRYWATNOŚCI? Technologia idzie do przodu, programiści wymyślili wiele algorytmów AC (anti-cheat), więc ta cała szopka z "weryfikacją" przez Skype jest co najmniej śmieszna. Unban za +20zł? Kolejny powód do śmiechu, ale tutaj już powoli odchodzę od tematu. 
Wracając do sprawy - nie zrobiłem nic złego, nic, co zasłużyło na blokadę mojego konta. Jesteście szanującym się serwerem, a ja szanującym się graczem, więc szanujmy się nawzajem. Tworzycie coś dla graczy, więc warto pamiętać, że trzeba dopasować się do jak największej liczby osób, a nie ograniczać się do tych, którzy korzystają ze Skype. To chyba wszystko, co chciałem przekazać. Pozdrawiam i mam nadzieję, że moje podanie o unban zostanie pozytywnie rozpatrzone. 

Powód kary (ScreenSHot, filmik): http://i.imgur.com/hm4LZBS.png
#2
Czy masz jakies prywatne pliki w folderze .minecraft ze sie bales udostepnic ekran? Antycheat nie wykryje wszystkich czitow. Np. Jesus mod, killaura na 5 kratek, czy chocby aimbot. Jezeli miales prywatny skype to co za problem w max 2 mi. Zrobic nowy skype? A to za co masz bana to nie udostepnienie widoku plikow gry w celu sprawdzenia czy nie ma tam niedozwolonych modyfikacji. Btw zalozenie skype zajmuje 5-7 minut wiec kazdy moze pobrac na potrzeby sprawdzania. Kontynuujac, ban w pelni sluszny.

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#3
(15-02-2017, 09:01 PM)_szumielxd_ napisał(a): Czy masz jakies prywatne pliki w folderze .minecraft ze sie bales udostepnic ekran?

Skąd takie informacje? Niczego się nie bałem, nie wiem skąd takie stwierdzenie.

(15-02-2017, 09:01 PM)_szumielxd_ napisał(a): Antycheat nie wykryje wszystkich czitow. Np. Jesus mod, killaura na 5 kratek, czy chocby aimbot.

To już wina organizacji, nie moja. Wypowiedziałem się na ten temat wyżej.

(15-02-2017, 09:01 PM)_szumielxd_ napisał(a): A to za co masz bana to nie udostepnienie widoku plikow gry w celu sprawdzenia czy nie ma tam niedozwolonych modyfikacji.

W regulaminie nie ma takiego wpisu, już to tłumaczyłem.

(15-02-2017, 09:01 PM)_szumielxd_ napisał(a): Btw zalozenie skype zajmuje 5-7 minut wiec kazdy moze pobrac na potrzeby sprawdzania.

Profesjonalne podejście, wymuszanie na użytkowniku instalowania zewnętrznego oprogramowania. Tylko dlaczego? Bo "tak"? Wink

(15-02-2017, 09:01 PM)_szumielxd_ napisał(a): Kontynuujac, ban w pelni sluszny.

No chyba nie do końca.

(15-02-2017, 09:01 PM)_szumielxd_ napisał(a): wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^

super.
#4
Ban ode mnie.
Jeśli się bałeś podawać skype, bo jest to twoje imię i nazwisko, wystarczyło poprosić mnie o doliczenie czasu w celu założenia nowego.
Co do sprawdzania, nie chcę przeglądać twoich prywatnych rzeczy tj. zdjęcia rodzinne czy coś podobnego.
Chcę zobaczyć, czy nie masz niedozwolonych modyfikacji, które ułatwiają grę w minecraft.
Co do sprawdzania. Zapraszam na skype: SnickersGamerPL. Napisz, że przyszedłeś na sprawdzanie.
Gracz~Sn1ck


#5
Jaki sens ma sprawdzanie bo kilku dniach skoro gracz może z tobą rozmawiać na Skype na jakimś innym komputerze gdzie nie ma zainstalowanych cheatów?
#6
Mozna zobaczyc czy sa logi z dnia bana.
Proponuje juz sie nie wypowiadac

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#7
Moderatorzy mają obowiązek sprawdzać graczy, których inni gracze oskarżają o cheaty, albo jeśli moderator nie jest pewny. AC wszystkiego nie wykryje, jak znajdziesz taki, który wykryje wszystkie cheaty to możesz zaproponować. Ban słuszny, a jak chcesz UB, to Snick w poście wyżej napisał co masz zrobić, czyli zaprosić na skype. A resztę wyjaśnił też Snick.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#8
Nie dostałem jeszcze żadnego zaproszenia.
Jak się namyślisz to mnie zaproś, inaczej nie dostaniesz UB.
Żeby nie wypowiadały się osoby niezwiązane ze skargą, to pozwolę sobie zamknąć.
Gracz~Sn1ck


#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Never lose hope... 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości