Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KrbsonPG[UNBAN]
#1
Moj Nick: KribsonPG
Godzina, data 14.00 11.02.2017
Opis Sytuacji: Grałem sobie na drugim koncie i 1julia1 powiedziała ze widziała jak "niby" w klatce machałem główkom. Nigdy nie grałem na tym serwerze na haxach może jej się coś przewidziało. Wzięła mnie na sprawdzanie, powiedziałem ze nie mam skype. Zanim zdążyłem napisać, że sobie zaraz zainstaluje to dostałem bana. Wtedy wszedłem na drugie konto i powiedziałem że konto tamte co zbanowała
to było moje, a ona powiedziała, że dostane bana za okłamywanie admina, bo "niby" mnie kiedyś sprawdzała i miałem skype. po 1 nigdy mnie nikt nie sprawdzał, a po 2 nie mam i nigdy nie miałem skype. Drugim powodem było MultiKonto. Grałem sobie na nim ale
nie używałem go do złych celów. Kolejnym powodem była Obraza Administracji, powiedziałem jej, że nie umie sprawdzać, bo nie umiała znaleźć chitów bądź skryptów u gracz które je prawdopodobnie miał bo bił z większej ilości kratek i miał zmniejszonego knocka.

https://zapodaj.net/2f6075de2d568.png.html
#2
To tak.
Wbiłam na EasyHc. Ktoś się bił w klatce i zabił drugiego. Po zabiciu przyglądałam się graczowi który został w klatce. Główka mu się przekręciła w tył. Po chwili ten sam gracz napisał że ktoś ma skrypty. Po czym ja napisałam, że sprawdzałam już tego gracza (Bo sprawdzałam) Po czym on odparł, że nie umiem sprawdzać i nie nadaje się na range Jr.Mod. Cóż sprawdzać potrafię i zrobiło mi się trochę przykro. Po tym wzięłam podejrzanego na sprawdzanie. Powiedział że nie ma skype co było bzdurą.
Gdzieś 3 dni po moim dostaniu do administracji sprawdzałam Cię na skype. A powiedziałeś na multikoncie, że skype nie masz. Multikonto wykorzystane do: Prawdopodobnie Cheatowania, obrażenia oraz okłamania mnie.
#3
Nigdy mnie nie sprawdzalas i nigdy nie mialem skype
#4
Sprawdzałam Cię, nie mam dowodu bo nie pamiętam kontaktu skype :p Być może nie pamiętasz.
Ale w sumie.. jesteś stałym graczem na naszym serwerze, masz nawet zakupioną rangę KOX na EasyHc.
Nigdy nie było z tobą większych problemów. Dostaniesz szansę ale jak jeszcze raz powtórzy się ta sytuacja UnBana nie otrzymasz.
//Wątek do Zamknięcia.
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości