Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_MrMinecraft_PL_UB MrRiki
#1
Twój nick:MrRiki
Data i godzina nadania kary:wczoraj około 16;40 na trybie Wojownicy vs potwory 2
Opis sytuacji:gram sobie dzieni jak co dzieni i tu znikont ban po noć za cheaty po za tym "nie zostałem sprawdzony wiec ban nie powinien byci!!!"
Wytłumaczenie:ja nie cheatoje i jestem czysty i nie wiem o co chodzi Wiec Prosze o UB mialem prawie all boskie vip na ktorym zostało mi 26 dni prawie all klasy
Powód kary (ScreenSHot, filmik):nie umiem zrobici screeshota bana

Aktułalnie jestem w szkole wiec jak wruce to Chciał bym mieci juz ub prosze
#2
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Skarga--11574 <-- Wmów mi teraz, że nie miałeś cheatów na tym filmie Banana. Kręci Ci się głowa jak nie wiem.
Na Ub według mnie nie zasługujesz, ponieważ cheatowałeś, a w tym wątku jeszcze bezczelnie kłamiesz.
#3
!!!!!!!!!!!!! ale ja nie mam cheatow po za tym nie mam CrystalLauncher tylko mam minecraft by zyczmu

I ZA CO TY JESTES JR MODEM SKORO BANUJESZ LUDZI ZA COS CZEGO NIE MAM!!!! TYPIE OGARNIJ SIE JA MAM MINECRAFT BY ZYCZMU A CrystalLauncher MOZE MIECI KAZDY I WESCI NA INY SERVER Z MOIJM NICK I CHEATAMI TO NIE MUSZE BYCI JA KUMASZ?
#4
Ja szczerze jestem za UB co sie dziwsz ze głowa lata moze ma mysze z człoscim ktora co chwile sie zmienia co po za tym on ma minecraft by zyczmu a nie CrystalLauncher

biedny MrRiki zbanowany przez tego jr moda ;/ a smutno sie robi

momolek wiesz co to znaczy sprawdzici gracza a potem banowaci
#5
momol wedle mnie ten ban był bezpodstawny bo każdy może się wlamac na czyjes konto i zrobić tak ze ktoś ma cheaty wedle mnie ten film mogl być sfalaszowany i powinłes go najpierw sparwadzil a potem banowal daje rep jak pomogel Smile
#6
Włamac na konto? Nie była mowa o czymś takim. Sfałszowany film? Ciekawe czy Banan by je fałszował. Było widać na filmie i tyle, nie wiem co chcecie osiągnać.
#7
Zmieniasz te konta jak rękawiczki serio. To już Twój drugi UB Ale na innym koncie. Przechodząc do UB, wszystkie posty które nic nie mają wspólnego usunąłem. Momolek jest Jr.modem i się wszystkiego uczy, a Ty nie mów kto jest lepszy, kto nie, bo nic Ci to nie da. Zobaczyłam skargę na Ciebie nawet nasz Moderator potwierdził cheaty więc nam słuszny. UB nie będzie.

A i tak dodam jeszcze osoby TRZECIE niech tu się nie wypowiadają, bo będę dawać ostrzeżenia oraz będę to usuwać.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#8
Jak ci się włamali na konto to ty ponosisz odpowiedzialność, ponieważ ty ustawiałeś hasło. Kto mówi, że banował na podstawie tego ssu? Na filmie wszystko widać. A to, że masz Minecraft by Zyczu nic nie zmienia, na nim też da się mieć cheaty, także taka wymówka jest bezsensowna.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#9
aha i wy sie nazywacie administracjom mcsurvi.pl ? serio jak by Banan wiedzaił jak wy tu prowadzicie to bo maskra wywał by cało administracje
#10
Banan by ich pochwalił, A ciebie by prędzej wyśmiał... Na tym filmie co podesłał Momolek wszystko widać (KillAure i tak dalej). Jeżeli ci się włamali na konto to ponosisz też konsekwencje ponieważ ty rejestrowałeś konto...
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości