Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lou_UnBan
#1
Twój nick:Lou_
Data i godzina nadania kary:28 stycznia 2017 godzina 21 11
Opis sytuacji:Grałem Sobie jak gracz i musiałem już kończyć tylko Nystka musiła mnie sprawdzić i dostałem bana za Brak współpracy z adminem i jeszcze nie wyraźnie ją słyszałem
Wytłumaczenie: Dostałem bana ponieważ już se kończyłem grać bo mama mi kazała
Powód kary (ScreenSHot, filmik):file:///C:/Documents%20and%20Settings/Kamyk/Dane%20aplikacji/.minecraft/screenshots/2017-01-30_20.47.46.png
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Kamyk/Dane%20aplikacji/.minecraft/screenshots/2017-01-28_09.38.25.png

I Mogę dostać teraz unban proszę i może ktoś mi napisać co ile jest rekrutacja ??
#2
Zdjęcie nie działa. Musisz je wstawić na zapodaj.net lub imgur.com


#3
Musiałeś kończyć grę? Dziwne, ponieważ nic nie mówiłeś, że musisz już iść ani nic. Mówiłam Ci byś coś zrobił, ty tego nie robiłeś wręcz mnie olewałeś. UB nie będzie.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#4
Chuck musisz zrobić tak gdzie coś wpisujesz to dopiero ten linki bedziesz miał albo mogę ci pokazać że nie mam cheatów mój skype to Lou_ tylko nie mam mikrofonu i

(02-02-2017, 03:07 PM)Nysia napisał(a): Musiałeś kończyć grę? Dziwne, ponieważ nic nie mówiłeś, że musisz już iść ani nic. Mówiłam Ci byś coś zrobił, ty tego nie robiłeś wręcz mnie olewałeś
Nysia ja ciebie nie wyraźnie słyszałem i ja tylko czasami pisze że kończe 
#5
(02-02-2017, 03:08 PM)Lou_ napisał(a): Chuck musisz zrobić tak gdzie coś wpisujesz to dopiero ten linki bedziesz miał albo mogę ci pokazać że nie mam cheatów mój skype to Lou_ tylko nie mam mikrofonu
Lou to co podałeś to jest ścieżka do pliku na twoim komputerze, a z tego co wiem to nikt z tad nie ma dostępu do twojego komputera. Musisz wstawić na hosting czyli np. zapodaj.net i tam wygrneruje ci link. Link to np. www.mcsurvi.pl/forum


wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#6
Ale ;-;
#7
Wyjaśnione wcześniej.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości