Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skillpvp123[UNBAN] Skillpvp321
#1
Twój nick: Skillpvp321
Data i godzina nadania kary: Okolo 13:00
Opis sytuacji: Dostalem bana za cheaty (Chyba o speedhacka chodzilo)
Wytłumaczenie: Proste, vortex i potka speeda 2 + Maly bug gry.. Zapewne Julia uznala to za jakis cheat no ale nie oszukujmy sie, to serwer banana z tysiącami zabezpieczeń, jakim cudem speedhack by tu dzialal?
Powód kary (ScreenSHot, filmik): https://zapodaj.net/dfd43676862c4.png.html
#2
To tak.
Dostałam wiele skarg na Ciebie. Więc wzięłam /v i obserwowałam Cię jakieś 20-30 minut. Przyłapałam Cię na jednoczesnym bieganiu i jedzeniu. Za pierwszym razem nie banowalam bo myślałam ze to były lagi. Ale gdy zdarzyło się to znów że jadles i Cię nie spowolniło poleciał ban. Widziałam też, że chodzisz szybciej niż normalnie.
Vortex + potka Speed II bez przerwy przez ponad 20 minut? No nie wydaje mi się
#3
20 minut? Jesli mnie obserwowalas to widzialas ze uzylem tej potki.
A co do jedzenia i biegania, to stara sztuczka (bug o ktorym mowilem) jest na kanale MinecraftPolska czy jakos tak..
I nie biegalem tak 20min bo sama mikstura tyle nie trwa, niezapominaj ze serwer ma zabezpieczenia na takie speedhacki, niby czemu akurat ja mialbym byc pierwszym przypadkiem tego "sprintu"?
#4
Akurat nie widziałam że używasz potki.
To nie był pierwszy przypadek z którym się spotkałam.
Obserwowałam Cię biegałeś w swoim teamie z jednego kąta w drugi. Ciężko mi było za tobą nadążyć.
Gdy wybiegałeś z zamku widziałam jak z wieży zrobiłeś wyskok pod koniec jadłeś arbuzy dalej biegnąc przed siebie bez żadnego spowolnienia.
Edit. Biegałeś sprintem bez podskakiwania
#5
Cos dziwnego? czasem skacze a czasem nie ;P
Potki uzylem, a gdybym mial jakiegos speedhacka to w 10sek przechodzilbym z zamku na zamek.
Juz mowilem, bug minecrafta przypominający NoSlowDown.
Anihilacja ma juz kilka lat, a jakos niewidzialem zadnego speedhacka, mozesz mnie sprawdzic jesli chcesz.
Jak w poprzedniej prozbie mowilem, mam huzuni na wersje 1.8 i tylko takie, a niemoglem go uzywac bo na tej wersji niemozna niszczyc blokow a ja spokojnie rozwalalem drewno, kamienie dusz itd..
#6
Proszę, nie wprowadzaj mnie w błąd.
Widziałam wyraźnie że masz cheaty. I tak dziwne jest to, że sprintujesz bez używania spacji i potek.
Bo nie użyłeś potki proszę nie kłam. Potka nie trwa 20 minut. Po co mi Cię sprawdzać jak znając życie wszystko usunełeś. Ban za posiadane cheaty to ban jak najbardziej słuszny. Raz juz ci darowano i dostałeś drugą szansę.
#7
Jest takie cos jak data modyfikacji..
I nie sprintowalem ponad 20minut, zdarzylo sie to kilka razy co pare minut (glownie chodzi mi o jedzenie w biegu)
A tak wgl, co w tym dziwnego ze nie skacze podczas sprintowania? to wlasnie oslabilo by efekt mikstury, gdyż nawet z efektem speeda 100 podczas skakania niebedzie czuc roznicy.
EDIT : Nie jednak date mam z przed kilku dni xD czasem usuwam tą huzuni 1.8 gdy wbijam na serwery, na ktorych niechce dostac bana.
#8
Datę modyfikacji można przestawić
Edit. Jeszcze bezczelnie kłamiesz ze miałeś efekt mikstury. Chodzi mi o to że przytrzymujesz Po prostu klawisz "w" jeden raz i już Sprint. Gdybyś miał miksture lecialy by od cień takie bąbelki a ich nie było
#9
Serious? Tak czy inaczej niewiedzialem, Nie wierzysz? data jest z przed ostatniich 3 dni.
#10
1julia1 zawsze może coś się wydawać czy coś.Annihilacja jak i minecraft ma dużo bugów np z regenem mocy,dodatkowymi sercami,rodzeniem się na lobby,automatyczne bicie.
Znanych ludzi nie banuj za samo patrzenie na /v szumiel kręci się jak by miał downa i co zbnujesz go bo to tak wygląda? Dużo rzeczy wygląda brzmi jak coś innego.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości