Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skillpvp123[UNBAN] Skillpvp321
#21
https://youtu.be/qljW_7nMI4w
HEROOOOOO
#22
I dziwnym przypadkiem sprintując jadłeś ?
UnBana nie dostaniesz
#23
Julia rog to jest speed II
A co do skilla to 20 minutowa potka speed II? ona jest bodajże na 1:07 to pryznaj że dość ciekawe ze julia cie sprawdzała przez 20 min a według cb to było około minuty...

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#24
Szumiel, sam tego nie rozumiem, nie sprintowalem przez ponad 20min tylko 2 razy, z przerwami co kilka min.
Julka, juz mowilem ze to bug minecrafta, a takie chyba nie sa zakazane? Sprawdz kanal na yt : MinecraftPolska (jakos tak)
#25
Bug minecraft?
Naprawdę śmieszne.
Uzywałeś cheatów. Nawet nie próbuj wmawiać mi ze to jest bug. Sprintowaleś cały czas i nie kłam bo ci to na dobre nie wyjdzie. Tak jak wspominałam wcześniej wątek do zamknięcia
#26
Smieszne to jest twoje zachowanie.
Sprintowalem jak szaleniec ponad 20 min a ty sprawdzalas czy to cheaty az tyle czasu? Bo uwierze..
#27
Może jeszcze będziesz mi próbował wmówić że killaura to nie cheaty? :v Tak sprawdzałam tyle czasu by mieć 100 % pewności. Jak chcesz unbana to go sobie kup bo nie licz na to że dostaniesz.
#28
Powiedz mi, za co dostalem tego bana?
Bo zaczynam sie gubic przez te twoje klamstwa..
#29
Jesteś żałosny.
Próbujesz mi wmówić, że kłamię. No nie spodziewałam się po tobie tego ale w sumie myślisz że jak raz ci darowano to będzie i drugi.
Nie w tym przypadku.
//Proszę zamknąć
#30
Skoro przyznała się do używania cheatow na Skype , to jaki jest problem żeby wbić na cheatach na mcsurvi?

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości