Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_MrMinecraft_PL_{UnBan} _MrMinecraft_PL_
#1
Twój nick:_MrMinecraft_PL
Data i godzina nadania kary:2017-01-24-19:15
Opis sytuacji:zastalem zbanowany dla żartu przez ZaboreQ
Wytłumaczenie:napisalem ze nie jest jr mod a on napisał ze jest i mi to pokarze Undecided prosze mozecie mnie sprawdzici z 1000 razy tylko prosze o UB
Powód kary (ScreenSHot, filmik):Nie wiem jak zrobić z żót ekranu
#2
(24-01-2017, 06:26 PM)_MrMinecraft_PL_ napisał(a): Twój nick:_MrMinecraft_PL
Data i godzina nadania kary:2017-01-24-19:15
Opis sytuacji:zastalem zbanowany dla żartu przez ZaboreQ
Wytłumaczenie:napisalem ze nie jest jr mod a on napisał ze jest i mi to pokarze  Undecided prosze mozecie mnie sprawdzici z 1000 razy tylko prosze o UB
Powód kary (ScreenSHot, filmik):Nie wiem jak zrobić z żót ekranu

Racja, zbanowałem cie ale nie dla żartów. Prosiłem żebyś podał mi skypa ale uparłeś się, że nie pisząc "rodzice zaraz przyjdą a mam kare na komputer"  a jeżeli coś miałeś, przez ten czas mogłeś usunąć Wink
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#3
ZaboreQ można sprawdzić wtedy ostatnią datę modyfikacji folderu mods więc usunięcie nic mu by nie dało. Można go sprawdzić i jeśli się okaże że nic nie usuwał ani nie miał cheatow to dać UB.
#4
NO SUPER WIESZ ALE PRAWDE PISAŁEM MOŻE BYŚ MNIE SPRAWDZIŁ PO ZA TYM NIE WIEDZIALEM CZY JESTES JR MOD WIEC WIESZ
A TY ODRAZU BAN
#5
Byłam przy tej sytuacji, Jr.Mod Zaboreq nie jednokrotnie powtarzał ci że jest do tego uprawniony gracze również potwierdzali. Więc nie wymyślaj, że nie wiedziałeś bo byłeś tego
świadom. A co do twojej kary na komputer to lepiej bym sie posłchała rodziców. To tyle z mojej strony.
#6
MrMinecraft... Jeżeli to, co pisze ZaborQ jest prawdą, to rly twoja wypowiedź tutaj jest żałosna. Niestety obie wersje są inne, i nikt nikomu ( prawdopodobnie ) nic nikt nie jest w stanie udowodnić, lecz jeżeli rzeczywiście miałeś karę na komputer, to po co wchodziłeś do gry? Smile

- Odwołanie moim zdaniem do odrzucenia.
#7
Brak aktywności ze strony zbanowanego. Odrzucam.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości