Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keira_MoonwrightUważajcie!
#1
Cześć, dzisiaj chciałam poruszyć temat oto taki:
Pewnego wieczoru jak grałam w Water Bloka poprosił mnie nijaki ThePolishThomas czy chcę być adminem serwera.
Zgodziłam się, podał mi ID serwera i weszłam, serwer był zbugowany i popstuty.
Jak spróbowałam wejść pomownie, pojawił się napisz: ,, Już jesteś połączony do serwera, odczekaj do 1 minuty i zaloguj się pononie!"
Takk ,,ponownie" tylko że to ponownie nigdy już ni nastąpiło. Czekałam godzinę. Teraz już się gościu wylogował. Jednak... nie działa mi hasło... TAK! Zmienił i teraz.... Nie mogę wejść już nigdy na ten serwer. Chciałam ostrzec was przed tymi kłamcami i nie dajcie się!
Oczywiście, Ci co robią takie żeczy jak np.: ThePolishTomas. Co nie mają co robić i rozwiać wyspę samemu kłamią, hakują i kradną wyspy. Jeżeli to czytasz, bardzo ironicznie Cię pozdrawiam Wink

K~
#2
Wiem jak to działa.ThepolishThomas to taki gostek który żeruje na nieuważnych ludziach.Najpewniej wpisałaś swoje hasło podczas rejestracji on najpewniej ma jakiś plugin na sadzie /password Keira_Moonwright przez który nasz oszust widzi twoje hasło potem wbija na inny serwer loguje się zmienia hasło i konto należy teraz do niego.Jako porade dla graczy powiem: nie ufać nuubom z serwerami, a nawet jak już to napisz mu jakieś głupie hasło typu: siema, 123 albo jakieś wulgarne i obrażające go,albo takie np: hahaDalesSieNabrac, naprawdeMyslalesZeZdobedzieszMojeHaslo?
#3
Od sb dodam że na małe serwery najlepiej dawać inne hasło niż na wiekszych serwerach. Bo np tutaj nawet admin nie może zobaczyć waszego hasła (jest chronione programem)

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#4
Na większości serverach konsola pokazuje wszystko co sie wpisuje, wiec mógł najzwyczajniej w świecie sobie tam spojrzeć i dowiedzieć się jakie masz hasło. Na przyszłość polecam używać innego hasła do niezaufanych serverów Smile
#5
A masz może IP. tego serwera.
Jkb. napisz na priv.
Gracz~Sn1ck


#6
Snik all serwery .ench i te ktore mają klasyczne ip czyli np 98.164.446

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#7
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości