Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inkacz[SKARGA] momolek
#1
Twój nick:Ink
Nick Oskarżonego: momolek
Powód:Nie sprawdza graczy
Tryb, na którym się to wydarzyło: Ani #1
Godzina, data:Teraz
Krótki opis sytuacji: Juz wiekszosc graczy prosi tego momolka zeby kogos sprawdzil a on ma wszystkie w d*pie jestem pewien ze nie sprawdzil nawet 4 graczy..
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik):Gracze potwierdzą..

Ps: Zamiast sprawdzac ostatnio instalowal jakies shadery
[Obrazek: z9qIyKw.jpg]
#2
"Gracze potwierdzą", że potwierdzą to nic nie da Smile
Ss,film
#3
Dowód w postaci ss, filmów. Potwierdzić może każdy, ale o dowody trudniej.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#4
Nie powiedziałbym tak jak ty Ink. Jakoś jak ja na msg pisze do monolka żeby mi pomógł albo poklepał się z kimś kogo podejrzewam o cheaty to momolek wykonuje tą czynność. Polecam czasem ładnie poprosić a nie się spinać i mówić że administracja jest do miejsca wydalania resztek niestrawionego pokarmu ;-;
#5
Momolek ma zepsuty mikrofon. Z pewnością , jeżeli się go poprosi o sprawdzenie , zrobi to.
Gdy gram na ani większość zgłasza czystych graczy , np. mnie , szumiela.
Trochę szacunku. Admin nie jest zawsze na wasze "widzi mi się"


#6
Ma zepsuty mikrofon? Hmmmm cytuje słowa banana..
"Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania."

Ps: Do sprawdzania mikrofon nie potrzebny Big Grin
[Obrazek: z9qIyKw.jpg]
#7
Heart 
Masz 24h na dodanie dowodu.
#8
Jest takie cos jak team viver nam jak to się pisze xdd
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#9
Bartix ale przy sprawdzaniu teamvieverem nie widać co przegląda admin. sprawdzający ma pełną władzę nad twoim komputerem. Niektorym to się nie podoba.

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#10
(24-01-2017, 07:32 PM)_szumielxd_ napisał(a): Bartix ale przy sprawdzaniu teamvieverem nie widać co   przegląda admin. sprawdzający ma pełną władzę nad twoim komputerem. Niektorym to się nie podoba.

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^

Lol o tym nie wiedziałem :x
[Obrazek: z9qIyKw.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości