Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamek12[UNBAN] Kamek12 Czy ktoś mnie sprawdzi?
#1
Siema.
Soryy że pisze to już drugi raz ale mogę się zapytać czy Nystka poda mi skype? Pisałem w pierwszym poście. Zapytałem się czy mi poda to nikt nie odpisuje B-) Tera to pewnie za późno bo ktoś pewnie powie że usunąłem cheaty albo coś i tak ich nie miałem. Nystka podałem ci skype , a zaproszenie nie przyszło. Nie wiem czy coś masz ze skype zepsute ? Podaj mi twój nick na skype to cie dodam i mnie sprawdzisz, chyba że to już zapóźno no to wtedy nie wiem co bende robił . bardzo proszę o sprawdzenia i Un-Bana. Nie chce mieć bana bo za tydzień mi się zaczynają ferie zimowe i co bende robił , jak ja uwielbiam anihilacje. Bardzo przepraszam za spam ale chce wyjaśnienie tej sytuacji ;v
#2
Siema weź nie stwarzają kolejnych postow
A akurat nystka ma cie stworzyć ps ebij na ts3 dużo jr modów jest napis z im
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#3
Wbiłem ale nie ogarniam zabardzo ts3 ;p
#4
klikasz prawym na osobę i klikasz zapukaj lub zaczep albo wejdź na kanał potrzebuję pomocy czy coś takiego
xDD
#5
Nysia1237 to jej Skype. Jeżeli nie będzie mogła , ja Cię sprawdzę.


#6
Chuck ok. Ja jestem teraz na telefonie. To podaj mi twoje Skype. Zaproszę CB jutro gdzieś o 16:00 ok? Skype możesz podać na private albo wyślij mi w wiadomościach.
#7
Unban Astrostream99 i ban gabrielgostosao
#8
Zgłoś się jutro, sprawdzę Cię.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości