Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enderman22xxxe53Unabn część 3
#1
Wiem że robienie postów itp ale jakbyś nala niewiedziała prośba o unban była i moderatorzy postanowili mnie unabnować jednak przez przypadek napisałem enderman22xxxe533 a nie enderman22xxxe53.wątek został zamknięty to zrobiłem 2 żeby przeprosić za pomyłke. gdybyś zobaczyła w archiwum wątki znajdziesz tam unban enderman22xxxe53,jestem jednak miły i nie będziesz zmuszona szukać tu masz linka do mojej prośby http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Unban-enderman22xxxe53. Na przyszłość jak są wątki np część 1 2 itp przeczytaj je zgodnie z numerami
#2
@refresh odbanujecie mnie przecierz sprawda wyjaśniona
#3
refresh moze bycc co 24 h a co do unbana jestem za
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#4
Bartix tego nie wiedziałem ale dzięki za info
#5
aha czyli gówno z unbanem mimo że ban był niesłuszny Super po prostu
//do zamknięcia
#6
Endermanxxxe53 sam powiedział że do zamknięcia więc możecie zamykać ;-; Skoro uważasz że z UB nic nie będzie to sobie odpuść. Ale po co się tak denerwować? Szumiel czeka już kilka miesięcy na odpowiedź z Bugiem Berserkera.
#7
dlatego się wkurzam bo miałbym pewnie unbana za to wpisałem 533 a nie 53 do tego mimo że pisze setki wiadomości na pv i tak tak jakby ani nic nie zmierza na to:,,twoja wina masz słusznego bana'', ani ,,ok masz unbana'' .Mi się wydaje że ja coś tam pisze a moderatorzy po prostu to sobie czytają,za to 2 mówią że to nala dała bana niech nala się wypowie.Więc napisałem jej pv wiadomość (nawet niema bata żeby nie widziała wiadomości bo jak kliknołem na nią było widać że minute po wysłaniu wiadomości było napisane ,,Czyta prywatną wiadomość'') i oczywiście 0 reakcji. Szybciej doczekam się unbanall niż unbana od moderatorów.DLaczego ale to dlaczego jak ktoś jest niewinny i napisze prośbe o unban to niedostanie odpowiedzi a takie ,,miałem cheaty bo mój brat mi je zainstalował i wcale tego nie zauważyłem''
zawsze znajdzie nawet 5 stron odpowiedzi. Co do tej sprawy z szumielem to coś innego bo tu zgłasza buga a nie prośbe o unbana

albo masz tu na nowo skorpiowaną normalną prośbe o unban
twój nick enderman22xxxe53
data i godzin21.01.2017 20:45
powód multikonta/loganie
screen bana: https://zapodaj.net/66a8dd3c44d11.png.html
wytłumaczenie:
Na anihhilacji budowałem pewną pułapke. Ni z tego ni z owego pojawiła się nala.Uciekam od niej a potem szybko robie loga po krótkim czasie okazuje się że dostałem tempbana za loganie (niesłusznego bo można logać sobie wszędzie byle nie przy nexie).Chciałem go wyjaśnić więc zrobiłem multi (zrobiłem to bo gdybym napisał to na forum czekałbym pare godzin dni a była to kara godzinna ale niesłuszna).Zamiast rozpatrzeć sprawe zbanowała mnie permanętnie za multi. Jak dla mnie to bezsensu bo zbanowała mnie niesłusznie a potem za multi kiedy chciałem wyjaśnić sprawe żeby nieczekać na forum tymbardziej że to czasowy ban (możliwe że mógłbym czekać przez wieczność jak szumiel na odpowiedż z bugiem) i wyjaśnić to póki moderator jest online prosze o unban bo był niesłuszny PS multi są zakazane ale jak się na nich gra a nie wyjaśnia sprawy możliwe że tylko prze 2 minuty


unbana niedostane na 100% szkoda marnować czas //do zamknięcia


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości