Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DominikZiomNieświadomy ban
#11
Ban słuszny. Nikogo nie powinno się wyzywać , a szczególnie ze względu na rangę.


#12
(22-01-2017, 11:51 AM)Chuck napisał(a): Ban słuszny. Nikogo nie powinno się wyzywać , a szczególnie ze względu na rangę.

ja wiem że słuszny ale mógł bym prosić o UB ?
#13
chuck co do tego a admina byś nie obraził.gracz nie powninien nikogo obrażać ale za obraze gracza jest mniejszy ban i to o wiele jak za administratora na zawsze. na godzine chyba można zauważyć róznice
#14
Według mnie na bana nie zasługujesz.

Są jakieś zasady, aby przestrzegać kultury. Co Ci to da jeśli sobie poprzeklinasz, ale i tak poniesiesz tego konsekwencję? Obrażając gracza, moderatora, admina, kogokolwiek świadczysz tylko o sobie. Wyjdź tak na ulicę i powyzywaj losowych ludzi - nie zrobisz tego. Najpierw zastanów się, co robisz. Przeklinanie, poniżanie, obrażanie osób świadczy tylko o Tobie. W internecie może i jest się anonimowym, ale trzeba też użyć głowy, aby wiedzieć, co przekazujesz innym osobom.

Pozdrawiam,
Jakub.

(22-01-2017, 12:29 PM)kubbas007 napisał(a): Według mnie na unbana nie zasługujesz.

Są jakieś zasady, aby przestrzegać kultury. Co Ci to da jeśli sobie poprzeklinasz, ale i tak poniesiesz tego konsekwencję? Obrażając gracza, moderatora, admina, kogokolwiek świadczysz tylko o sobie. Wyjdź tak na ulicę i powyzywaj losowych ludzi - nie zrobisz tego. Najpierw zastanów się, co robisz. Przeklinanie, poniżanie, obrażanie osób świadczy tylko o Tobie. W internecie może i jest się anonimowym, ale trzeba też użyć głowy, aby wiedzieć, co przekazujesz innym osobom.

Pozdrawiam,
Jakub.
Gentleman will walk, but never run.
#15
Unbana nie będzie, ZaboreQ poczuł się przez ciebie obrażony, a ja zbanowałam.
Nie zasługujesz na ub, szacunek ma się do każdego.
#16
(22-01-2017, 12:29 PM)kubbas007 napisał(a): Według mnie na bana nie zasługujesz.

Są jakieś zasady, aby przestrzegać kultury. Co Ci to da jeśli sobie poprzeklinasz, ale i tak poniesiesz tego konsekwencję? Obrażając gracza, moderatora, admina, kogokolwiek świadczysz tylko o sobie. Wyjdź tak na ulicę i powyzywaj losowych ludzi - nie zrobisz tego. Najpierw zastanów się, co robisz. Przeklinanie, poniżanie, obrażanie osób świadczy tylko o Tobie. W internecie może i jest się anonimowym, ale trzeba też użyć głowy, aby wiedzieć, co przekazujesz innym osobom.

Pozdrawiam,
Jakub.


(22-01-2017, 12:29 PM)kubbas007 napisał(a): Według mnie na unbana nie zasługujesz.

Są jakieś zasady, aby przestrzegać kultury. Co Ci to da jeśli sobie poprzeklinasz, ale i tak poniesiesz tego konsekwencję? Obrażając gracza, moderatora, admina, kogokolwiek świadczysz tylko o sobie. Wyjdź tak na ulicę i powyzywaj losowych ludzi - nie zrobisz tego. Najpierw zastanów się, co robisz. Przeklinanie, poniżanie, obrażanie osób świadczy tylko o Tobie. W internecie może i jest się anonimowym, ale trzeba też użyć głowy, aby wiedzieć, co przekazujesz innym osobom.

Pozdrawiam,
Jakub.

Wink
#17
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości