Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O_0[SUPER SKY WARS] Bugi&Propozycje
#1
   Witam. No cóż, jakiś czas mnie nie było na serwerze więc postanowiłem wpaść i zobaczyć co się dzieję, a także co się zmieniło. A więc przejdźmy do samego wątku, nie będziemy przedłużać.
   W tym wątku chciałbym zgłosić parę błędów, a także przedstawić swoje poglądy na temat tego trybu, m.in. zaproponować parę rzeczy, które mogłyby go uczynić doskonalszym. Zacznijmy zatem od błędów w wyrazach:
-W tabeli statystyk (na spawnie) znajduje się błąd, mianowicie jest to wyraz żeton napisany przez rz i wygląda to mniej więcej tak:
https://zapodaj.net/2d77d61a3d1a4.png.html
Co ja myślę o tym błędzie? - Nie róbmy z tego takiej wielkiej afery, ale muszę przyznać razi w oczy..
-Gdy wybierzemy klasę podczas odliczania do startu gry na arenie w swojej klatce, na czacie pojawia nam się komunikat o treści:
"Wybirales klase _____", Wygląda to tak, jak na załączonym poniżej obrazku:
https://zapodaj.net/94b06e19b60cc.png.html
Co ja o tym myślę? - No trochę widać, przydałoby się to zmienić.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ok, teraz przejdźmy do błędów w samej grze:
-Jest całkiem spore prawdopodobieństwo, że w dowolnej skrzyni na twojej wyspie nie pojawią się itemy, bodajże nawet jedna na trzy gry.
Co ja o tym myślę? - Ogólnie kiszka bo na m
niejszych arenach takich jak candy, jungle czy cave gdzie skrzynie są dwie po prostu nie ma się równych szans w przeciwieństwie do innych.
-Spektator - [SPEC]:
Tryb gry w którym możemy latać a także obserwować grę innych, bez możliwości pomocy im.
Niestety jest to nieprawda - Dlaczego?
Jeśli niezbyt umie grać i spory czas spędził obserwując grę innych jak spektator z pewnością odkrył co może nią zdziałać podczas gry.
Latając po trwającej arenie jesteśmy wstanie:
-Osłaniać dowolnego przeciwnika, stając na linii ostrzału;
-Uniemożliwić rzucenie perły enderu, czyli lepiej nie ryzykować i nie wyciągać jej z ekwipunku. Gdy ktoś nią rzuci, a w pobliżu będzie spektator, który będzie zasłaniał miejsce, w które ma trafić, perła zatrzyma się w powietrzu a przeciwnik spadnie w otchłań ginąc przy tym;
-Uniemożliwić strzelanie z łuku, stając przed graczem, który jest w trakcie gry na arenie;
-Gdy staniemy w rogu pomiędzy dwoma klockami w tym właśnie miejscu nie będzie mogła postawić bloku/bloków osoba, która jeszcze żyje.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Ja sam doszedłem do wniosku, że wpływ na wygraną innych ma się dopiero po śmierci - jako spektator. Choćby biorąc po uwagę pierwsze trzy przykłady, które mogą tak bardzo utrudnić grę. Wielu graczy ma szansę się w ten sposób zemścić.

                                                                                Dziękuję za przeczytanie wątku, proszę też o jego rozpatrzenie pozdrawiam ~O_0

#2
Co do tego wibirales klase to napisałem to bananowi on odpisał że to jest literowka i może tak zostać
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#3
To że niektóre skrzynki są puste to moim zdaniem plus. Można się wtedy wykazać umiejętnościami walki ze słabymi itemami.
#4
cóż wiele na tym trybie zrobić się nie da bo wykorzystany plugin to zamknięty source, w kwestii skrzynek to czasem mogą się pojawić puste - zwykły losowy czynnik.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości