Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leon45witam
#1
chcialbym powiedziec zeby by nie dodac ekonomi takiej samej na anihilacji 2 na 1 zeby bylo fajnie bo wszyscy graja na anihilacji 1 a na 2 jest nowa ekonomia szybciej sie expa nabija i nie rozumie ludzi czemu oni tam graja
#2
Juz i tak wszystkie fk nabijają na 2 rangę

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#3
ta ale w tej ekonomi jest fajniej niz w 1
#4
na co komu ekonomia jak forsy się nie da zdobyć. mapy są tam takie słabe, i bardziej robione na takie ,,zróbmy se je takie dzikie z głebią co z tego że nie równe brzydkie, wielkie, niepraktyczne''.Gracze grają na anni 1 z powodu map i normalnej ekonomi. Na 2 dla nas są takie amazony etny i andorry oczywiście zdarza się wyjątek jak canyon(kanion) który według mnie powinien zostać dodany do anni 1 bo jest ładny i praktyczny ale poza tym takie fajne mapy zdarzają się bardzo rzadko.
Propo ekonomi ja bym wrócił do starego systemu 100 zza wygraną 75 za 2 miejsce 50 za 3 4 25 czyli jak przegrałeś jako 1 dostajesz 25 jak jako 2 50 jako 3 75 a za wygraną 100
#5
Powiem tak, na anihilacji 2 często są lagi oraz administracja tam w ogóle nie zagląda, ogólnie mapy są zbyt duże. Pomysł połączenia był wiele razy omawiany, banan nie wyraził zgody, więc zapewne i ten wątek wyląduje do kosza. Nawet jeśli obydwa tryby (w sumie to jeden) połączyły się to wiązałoby się to zapewne z usunięciem pieniędzy z obydwu trybów oraz usunięciem topów (ogólnych i za zabijanie); na dwójce są one oddzielne a niedawno całkiem resetowano tryb Anihilacji więc nie miało by to jakiegoś sensu.
@Enderman
Mapy są po prostu za duże oraz mają wiele zapadni (nieprzyjemne dla kogoś, kto gra w kilka osób bo tłumów to tam nie można spotkać co na I). Nie zauważyłeś, że po usunięciu 100$ i tym podobnych dodali więcej kasy za niszczenie nexusa? Mapy z 2 jednak mają swój klimat, jednak nie na taką małą liczbę osób.

PS Następnym razem nazwij poprawnie wątek np. Anihilacja I i II bo nazwa ,,Witam'' nie ma nic do wątku
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#6
(18-01-2017, 01:04 AM)enderman22xxxe53 napisał(a): na co komu ekonomia jak forsy się nie da zdobyć. mapy są tam takie słabe, i bardziej robione na takie ,,zróbmy se je takie dzikie z głebią co z tego że nie równe brzydkie, wielkie, niepraktyczne''.Gracze grają na anni 1 z powodu map i normalnej ekonomi. Na 2 dla nas są takie amazony etny i andorry oczywiście zdarza się wyjątek jak canyon(kanion) który według mnie powinien zostać dodany do anni 1 bo jest ładny i praktyczny ale poza tym takie fajne mapy zdarzają się bardzo rzadko.
 Propo ekonomi ja bym wrócił do starego systemu 100 zza wygraną 75 za 2 miejsce 50 za 3 4 25 czyli jak przegrałeś jako 1 dostajesz 25 jak jako 2 50 jako 3 75 a za wygraną 100
Wszystkie mapy są z neta
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#7
Nie wiem czy to się dzieje tylko u mnie ale na WD 2 jest zepsuty rendering. To znaczy że gracz mi się pokazuje dopiero kilka kratek przede mną albo cały czas jest niewidzialny.
#8
Mam podobną sytuację, właśnie to są te ,,lagi'', o których wspominałem. Ciężko się tam gra.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#9
Jak dla mnie - zostawmy Annihilacja 1 w spokoju. To mój ulubiony tryb i moim zdaniem nie potrzebuje żadnych zmian , gra się tam bardzo fajnie ( chyba ze gra ktoś ze speedmine ).
Ja również na 2 mam duże lagi. Jedynka jest jedynka , dwójka jest dwójką , i zostawmy to tak jak jest.
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#10
a mi sie nie podoba powinna tam byc taka sama ekonomia jak na 2

a na 2 mi jakas nie laguje a tam na 2 duzo zarabiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości