Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leon45witam
#11
Akurat teraz to ty na anni za wiele nie zrobisz mając perma za czity...
Tak jak jest, jest dobrze i niech tak zostanie. Wg mnie wątek do zamknięcia.

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#12
żebym nie robił sobie posta powiem to tu. Możecie usunąć tą ochronkę po tp skorpiona bo to męczące tak szukać ściany żeby tepnąć do niej gracza
#13
enderman nie usuna ta klase bo mowia ze nie chca a t o jest wykorzystywanie bugow i nie rob innego tematu!!!
#14
Ender ale bez tej ochronki będzie można robić wieże i zrzucać z niej graczy. To trochę hamskie, bo za mapę żeby zrzucić to trzeba się namęczyć, tak samo w ścianę. A z takiej wieży to żaden wyczyn .

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#15
Jeśli już to można całkowicie usunąć WD 2 bo tam grają tylko fk które nabijają sobie staty. Chyba w ten sposób nabija kiki_gaming_ bo jest 3 w topce a ja od niego dużo więcej killuje i gram (no chyba że ma multi i nabija se w nocy staty).
#16
refresh
#17
1.Moim zdaniem lepiej by było jakby została taka sama ekonomia na anihilacji [1] . 2.Na 2 mało graczy i mi się wydaje ,że z powodu tego ,że większość przyzwyczaiła się już do map ,które oferuje 1 czyli : sarum , solumque , itd..
To jest tylko moje zdanie

Pozdrawiam Big Grin
#18
refresh
#19
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości