Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bartixraft112Bartix mowi pa pa ??!!
#1
Witam w tym wątku żegnam się z tym serwerem na jakiś czas. Mam inne ważniejsze sprawy niż klocki itd.
Powodów jest dużo a oto moja historia z banana serwami:::
Zaczalem grac na royalcrafcie 3 lata temu czy 2.5 juz nie pamiętam byłem kox na survival bo zakupilem SMS wszystkie dostępne rzeczy(koszt ok500 zł) 

Po jakimś 0.3 roku przeszedł em na wojownicy potwory wszystko miałem tez kupilem. Był jeden gość który miał 10 m hajsu tam bo to był mój i kolegów bank IngBankBartixa później po pol roku przeszedł em na mcsurvi kupielm dusza na anihilacji(na royalcrafcie tez) i grałem tak przez rok później nadszedla zmiana adminow i nowi jr modzi przyszedli i pewnego dnia zbanowali mnie na ip bo kolega przyszedł z laptopem swoim i robił mulyikonta i czeaty miał. I Game Over na 0.7 roku dopiero od unball ala chyba gram bo nie wiem czy byl. I powrócił em na anihilację i tak grałem kupilem boskie SMS i przeszedł em na PvP kits gdzie często przebywał czak i mogliśmy się poklepac itd 
I nadszedł czas super sky warsow super tryb mam dużo klas. No i teraz jestem na brutal life beta tester a nie dlugo koncze z mcsurvi
Wiec oto koniec mojej krotkiej historyjki
Więc nq możę niedulgo wroce nq

oczywiśćie bede na forum aktywny
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#2
Żegnaj :c 
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#3
No , to ciekawa historia z ta siecią serwerów Big Grin
Żegnaj przyjacielu ^^
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#4
pa pa
#5
Branoc

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#6
Dzieki wszystkim nq
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#7
Dzięki za gre, zajrzyj czasem
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#8
zajrze ale pod innym nickiem
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#9
Dzieki serio serdecznie
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości