Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xFail1337Propozycja trybu SkyWalls
#1
                                                                                          Witajcie
Mam dzisiaj dla was propozycję trybu "SkyWalls", większość z was zna ten tryb wielu Amerykańskich/Europejskich serwerów :p Bardzo dużo grałem na tym trybie na serwerach Europejskich. Myślę że ta propozycja nie zostanie odrzucona Big Grin

Najpierw odradzamy się na 1 wyspie z drużyną (Czerwony, Niebiescy, Zieloni, Zółci).Jak staniemy na blok cegły to dropią nam żelaza, złota, cegły wtedy możemy kupować u Villagera przedmioty. Liczy się przede wszystkim wzajemna wspólna praca na początku gry. Wybierasz klasę oraz drużynę w której chcesz walczyć. Waszym wspólnym zadaniem jest niszczenie wełny innym drużynom oraz zabicie ich członków (po zniszczeniu wełny) Jeśli zginiesz odradzasz się dopóki twoja wełna nie zostanie zniszczona.


                                                                                  Klasy
Wojownik

Zawartość:

Kamienny Miecz
3x Marchewki

Cena: darmowa
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Górnik

Zawartość:

Kamienny Kilof
2x Marchewka

Cena: darmowa
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Budowniczy

Zawartość:

32x Stone
8x Szkło

Cena: darmowa
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tajniak

Zawartość:

1x Mikstura niewidzialności
1x Mikstura szybkości

Cena: 8000 monet
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bankier

Zawartość:

Co 10s dostaje 2 cegły
Co 20s dostaje 2 żelaza
Co 60s dostaje 2 złota

Cena : 10000 monet
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szaman

Zawartość:
1x Mikstura leczenia I
1x Mikstura regeneracji (0:20)
1x Złote Jabłko

Cena: 9000 monet
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ninja

Zawartość:

Drewniany miecz Knockback I
10x Marchewka

Cena: 7000 monet
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pancerny

Zawartość:
Żelazny hełm
Skórzany Napierśnik
Skórzane Spodnie
Skórzane Buty
1x Marchewka

Cena: 11000 monet
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Robotnik

Zawartość:
Co 5s dostaję Stone
Żelazna łopata Sharpness I
Złoty Hełm

Cena: 10000 monet
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#2
Fajny tryb tylko za dużo ich będzie
A dużo trybów to dużo oplacanja
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#3
Słabe :/

Tryb sam w sobie jest Ok , ale ludzi jest mało.


#4
@UPDATE
U Villagera możemy kupić :
Bloki
- 1 Stone = 4 Cegły
- 1 Block Endu = 1 Żelazo
- 1 Piasek dusz = 4 Żelaża
Kilofy
- Kamienny Kilof = 2 cegły
- Żłoty Kilof = 2 żelaza
- Żelazny Kilof (Wydajność I) = 1 złoto
Zbroje
- Skórzane buty (Ochrona I) = 5 cegieł
- Skórzane spodnie (Ochrona I) = 5 cegieł
- Skórzana zbroja(Ochrona I) = 5 cegieł
- Kolczugowa zbroja (Ochrona I) = 1 żelazo
- Kolczugowa zbroja (Ochrona II) = 3 Żelaza
- Kolczugowa zbroja (Ochrona III) = 7 żelaza
Miecze
- Patyk (Knockback I) = 2 cegły
- Kamienny miecz = 4 cegły
- Złoty miecz (Zaklęty ogień I) = 2 żelaza
- Żelazny miecz (Knockback I) = 2 złota
Jedzenie
Złote jabłko (zwykłe) = 3 złota
Jabłko = 5 cegieł
Ciasto = 64 cegły
Dropiarka
Co 5 sekund cegła
Co 15 sekund żelazo
Co 30 sekund złoto
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#5
Może zamiast wymyślać nowe tryby ulepszyć te, które już są?
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#6
Grałem kiedyś dużo w coś podobnego ale nie było nic o cegłach
#7
(08-01-2017, 03:38 PM)Ciesteg napisał(a): Grałem kiedyś dużo w coś podobnego ale nie było nic o cegłach

To zależy od serwera xD Wiele jest takich trybow na innych serwerach ;p
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#8
SkyWalls to coś podobnego do bed warsow.


#9
(08-01-2017, 06:33 PM)Chuck napisał(a): SkyWalls to coś podobnego do będzie warsow.

SkyWalls to ogólnie taki SkyWars tylko że w teamach Wink 
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#10
Ja bym z chęcią zagrał na tym trybie =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości