Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okusReset
#11
Usunęli staty? Jakoś 1julii1 nie usunęli to nwm jak to działa. Wątek do zamknięcia. Nic nie ma więcej do powiedzenia.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#12
Lord bo "niedawno" to pojęcie względne...
Mi chodzi o ten reset co to pozniej julia i wegar nabijali

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#13
Lordgangnster18s nie wiem co ty do mnie masz.
Nabilam te 7 killi, owszem i zostałam ukarana.
Czy możesz w koncu przestać się mnie czepiać?
Wypominasz Mi rzeczy które robiłam ze 2 miesiace temu, owszem ukarana zostałam i więcej karana za to nie będę więc Mi nie wypominaj bo gdybym to ja zaczęła ci wypominać co zrobiłeś źle jakiś czas temu ? Jak podawales moje i Angi nazwisko i przerobione zdjęcia? Codziennie dzień w dzień Multi konta z naszymi nazwiskami, obrażanie, podawanie Facebooka, zdjecia. Zastanów się trochę co ty robiłeś A nie mi ciągle wspominasz.
#14
Może nie zaczynaj jakiś burz wielkich. Podałem ciebie tylko jako przykład więc nie rób afer. Ty też podawałaś Angi nazwisko oraz isinga itd. . To wszystko codziennie powiadasz? No nie sądzę. Codziennie mnie jakoś nie ma i nie obrażam ciebie ? Jako nowy jr. mod zacznij się normalnie zachowywać a nie robić jakieś wojny z powodu, że podałem ciebie jako przykład. To był TYLKO przykład. Poza tym zeszłaś na zupełnie inny temat niż w wątku jest opisany. By uniknąć większych konfliktów polecam zamknąć wątek.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#15
Ehh..
Ja i tak tutaj nic nie zdziałam.
Statystyk mi nie wyzerują.
Do zamknięcia.
#16
Nie chodziło mi o wyzerowanie twoich statystyk tylko mówiłem, że wtedy nie wyczyścili ale teraz zrozumiałem, że mogło się coś zmienić. Jeśli takowa funkcja ,,zresetowania statystyk'' mógłby ktoś z administracji potwierdził jej istnienie. Przydałaby się gdy ktoś z cheaterów nabija sobie wspomagaczami albo ktoś z multikontami.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#17
Ah, rozumiem.
#18
Najlepiej usunac topke i po problemie xddd
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#19
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości