Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O_0Pożegnanie
#11
Jako tako szkoda że odchodzisz. Nie wiem czy tylko z nieudanej rekrutacji , oczywiście dla ciebie.
Nie będę wnikał. Siema , wbij na ts czasem.


#12
Żegnaj Sad Co prawda my się nie znamy, ale zawsze, gdy przeglądam jakieś wątki, widzę tam Twój post, co oznacza, że byłeś dotąd dosyć aktywny. Ale przechodząc do rzeczy - daję Ci tydzień na powrót, i ani sekundy więcej. Uwierz mi, wrócisz ;3
#13
Żegnaj :c
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#14
Nie spodziewałem się tego po Tobie, ale cóż, odchodzisz to z honorem xd, Żegnaj!
[Obrazek: 2cdbvo.png]
#15
Żegnaj O_0. Byłeś bardzo dobrym graczem! Mam nadzieje że się jeszcze spotkamy. Smile

Pozdrawiam Bartek.
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]
#16
Żegnam liczę że kiedyś wrócisz tak jak ja,nie zapomnę cię Sad
xDD
#17
Wypowiem się dopiero teraz.
O odejściu Kacpra - słyszałem, ale sądziłem, iż to nieprawda. Jednak myliłem się, nie chciałbym, aby O_0 odszedł tak sobie. Zrobił on dużo, bardzo dużo dla społeczności serwera. Będę go wspominać jako osobę pomocną, troskliwą i przyjacielską. Jak Go o coś poprosiłem - zrobił to z chęcią. Gdy Gracze potrzebowali pomocy - zawsze pomógł, próbował rozwiązać problem. Dało się z Nim normalnie porozmawiać, łatwo było znaleźć wspólny język. Jedna z bardziej znanych osób na serwerze - O_0 sobie na to zapracował. Nigdy nie było tak, że Ten Gracz był niekulturalny, źle nastawiony do wszystkich. Pisząc to, nie wystarczy napisać, że Cię żegnam.
Ja Cię żegnam z pewnym smutkiem, gdyż wiem, że byłeś i jesteś bardzo niezwykłą osobą, nastawioną pozytywnie. Mam nadzieję, że jakiś ślad po Tobie zostanie.

Cześć, odwiedzaj Nas często!
kubbas007
Gentleman will walk, but never run.
#18
Żegnaj! Uwielbiałem z tobą grać Sad
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#19
Pa pa
#20
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości