Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOLARteamUNBAN
#1
Mój nick: DOLARteam
Godzina,data 07.01.2017 ok 18.44
DOLARteam oraz DolarekTEAM zostają zbanowani z powodu multikont. Na konto DOLARteam poszła skarga za wyzwiska,a pzypomnę że za to jest kara czasowa. Tak więc małe nie porozumienie zaszło. Tak, DolarekTEAM jest to moje rodzeństwo. I jeśli są 2 różne komputery, to również 2 różne ip. Twoje urządzenie ma inne ip. To działa jak Twoje dane osobowe,są tylko Twoje. ^^ Właśnie dlatego nie mam pojęcia o co chodzi. Proszę o karę czsową i odbanowanie konta mojego brata. ;d Nie są to multikonta. Jeśli Gracz wam powiedział to musieliście mieć dowód. Wiec prosze o sprawdzenie naszego ip, bo w taki sposób, umową słowną można zbanować cały serwer. Proszę o odbanowanie kont DOLARteam oraz DolarekTEAM z tego powodu iż jesteśy rodzeństwem i nie posiadamy multikont. Pozatym nie da się grać w tym samym czasie na 2 laptopach i robić SPRAWNIE różne rzeczy i pisać na czacie. Wnoszę również o nałożenie kary na gracza który wnioskował ozbanowania mnie , podając nie prawdziwy powód, który oczernił mnie na tle innych graczy serwera McSurvi.pl. Dziękuję.
#2
Masz już UnBana. //Zamykam




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości